Już 4-5 października rusza nasza akcja Szaleństwo Zakupów. Ale w tym atrakcje z nią związane nie będą ograniczać się tylko do zniżek na zakupy w waszych ulubionych sklepach stacjonarnych i online, stref Beauty i Chillout oraz paneli z inspirującymi kobietami (sobota 5.10) pod hasłem #RozwinSkrzydla. Szaleństwo Zakupów 2019 to również trzy dodatkowe dni warsztatów, które odbędą się również w Galerii Mokotów od poniedziałku 7 października do środy 9 października. Udział w każdym z nich jest darmowy, ale obowiązuje rejestracja - formularz znajdziecie poniżej! Niestety, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego musicie się pospieszyć - w warsztatach może wziąć udział tylko 30 osób. A co dokładnie dla was przygotowaliśmy?

W poniedziałek 7 października zapraszamy na warsztaty #dajkawiedrugieżycie. Kawiarnia ETNO CAFÉ we współpracy z marką ORGANIQUE przygotowało dla was specjalny zestaw DIY - zrób to sam. Co oznacza, że na miejscu będziecie mieli okazję przygotować naturalny kawowy peeling z fusów z porannej kawy! Podczas Warsztatów #dajkawiedrugieżycie duet Trenerów: Natalia Borucka (ORGANIQUE oraz Karol Przesmycki (ETNO CAFÉ) przedstawią Wam, jak połączyć świat kawy i kosmetyków. Drogę od zaparzenia kawy wybraną metodą po zrobienie peelingu kawowego będziecie można przejść w dwóch turach: 16.00-17.20 oraz 17.30-19.00. REJESTRACJA OBOWIĄZKOWA! 

Zobacz także: Szaleństwo Zakupów 2019: 10 sklepów online, w których warto wykorzystać kody rabatowe

Wtorek 8 października poświęcimy kulinariom i skupimy się na tym, co jeść, aby poprawić sobie nastrój, zwłaszcza teraz, gdy jesień zapowiada się smutno i szaro. Warsztaty Happy Food poprowadzi dietetyk Katarzyna Błażejewska-Stuhr, która wyznaje zasadę, że jedzenie powinno stanowić źródło zdrowia oraz przyjemności. Zdrowe odżywianie nie jest trudne. Wystarczy wiedzieć, które składniki nam służą i dlaczego. Proste przepisy połączone z lekkostrawną wiedzą z zakresu medycyny i psychologii pomogą zmienić podejście do jedzenia i odnaleźć szczęście w kuchni i poza nią. Zatem: Czytaj, jedz i bądź szczęśliwa! Nasza ekspertka zaprezentuje składniki i dania, które mają bezpośredni wpływ na to, jaki mamy nastrój. Warsztaty także odbędą się w dwóch turach: 16:00-17.20 i 17.30-19.00. REJESTRACJA OBOWIĄZKOWA!

W środę 9 października, czyli w ostatni dzień warsztatów postawimy na fotografię. A dokładnie InstaFotografię! Dowiecie się, jak utrzymać spójność profilu na Instagramie (tematyka/kolorystyka/filtry/spójność graficzna), jak stworzyć interesujący content, aby zaciekawić i przyciągnąć odbiorców oraz uzyskacie porady na temat obróbki zdjęć, planowania wyglądu layout’u, aplikacji do tego przeznaczonych. Rozwiejemy wasze wątpliwości dotyczące hasztagów, lokalizacji i oznaczeń na Instagramie - jakich używać w zależności od odbiorcy, do którego chcemy dotrzeć, a także podpowiemy, w jaki sposób ciekawie zakomponować zdjęcie, jakie dodatki, elementy wykorzystywać. Oprócz części teoretycznej odbędzie się też ta praktyczna. W jej trakcie stworzycie własną insta kompozycję z magazynem GLAMOUR/ELLE/ELLE MAN i z dodatkami przygotowanymi przez prowadzącego warsztaty, którą następnie opublikujecie na Instagram Stories lub na profilu z oznaczeniem GLAMOUR/ELLE/ELLE MAN, Galerii Mokotów oraz akcji Szaleństwa Zakupów. Zapraszamy w godzinach 16.00-17.20 i 17.30- 19.00. REJESTRACJA OBOWIĄZKOWA!