Początek października upłynął nam pod znakiem kolejnej edycji akcji Szaleństwo Zakupów. Tym razem jednak doskonale znany wam projekt, w który oprócz GLAMOUR zaangażowane były też zaprzyjaźnione tytuły ELLE i ELLE Man, nie ograniczał się jedynie do zniżek w postaci kuponów i kodów rabatowych do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i online, ale również wielu innych atrakcji, jakie przez pięć dni odbywały się w warszawskim centrum handlowym Galeria Mokotów. Zaczęliśmy już wpiątek, 4 października. Aby dobrze wejść w weekend nasi czytelnicy oraz klienci Galerii Mokotów mogli skorzystać ze strefy Beauty, gdzie w gotowości czekały ekspertki marki AA Wings of Color. Była to idealna okazja na stworzenie makijażu idealnego na piątkową imprezę. Do dyspozycji byli także styliści GLAMOUR, ELLE i ELLE Man, doradzający zarówno w kwestii modnej stylizacji na wieczór, jak i w temacie trendów na sezon jesień-zima 2019/2020.

Z ich porad można było skorzystać również drugiego dnia akcji, w sobotę 5 października. Wtedy także uruchomiliśmy dla naszych czytelników jeden z najbardziej lubiany przez nich punkt programu w ramach Szaleństwa Zakupów, czyli strefę z prezentami. Każdy, kto zrobił zakupy za 100 zł w minimum trzech sklepach i pojawił się w naszej strefie w Galerii Mokotów z paragonami, mógł odebrać niespodzianki w postaci kosmetyków Tołpa, Rosadia, prostownicy Remington czy biżuterii Picky Pica. Z kolei dla właścicieli Karty Stałego Klienta Galerii Mokotów czekały dodatkowe upominki - zestawy kosmetyków Dr Irena Eris, MAC Cosmetics i Naturativ.

Sobota w ramach akcji Szaleństwo Zakupów upłynęła także pod znakiem paneli dyskusyjnych, którym przyświecało hasło #RozwińSkrzydła. Wzięły w nim udział inspirujące kobiety, z którymi rozmawiał redaktor naczelny magazynu ELLE Man, Olivier Janiak. Jako pierwsze o tym, że sukces zaczyna się w naszych głowach rozmawiały Karolina Cwalina, redaktor naczelna GLAMOUR Katarzyna Dąbrowska, Ola Budzyńska oraz Justyna Moraczewska. W kolejnym panelu udział wzięły redaktor prowadząca GLAMOUR.PL Ismena Dąbrowska, Magda Jagnicka, Katarzyna Jaroszyńska oraz Natalia Klimas-Bober, które podjęły temat body positive. O sile kobiet dyskutowały Marta Kowalska z ELLE.PL, Marta Wojtal, Magdalena Głodek, Julita Pająk i Maja Sablewska, zaś o wielkich wyjściach gwiazd na czerwony dywan prawdziwe ekspertki w tym temacie - Katarzyna Łukczak-Surówka, Dorota Michałowska, Marta Zawiślańska i Gabi Drzewiecka. Dzień wrażeń zakończył się pokazem trendów jesień-zima 2019/2020 wystylizowany przez Magdę Jagnicką. Wszystkie rzeczy, jakie mieliśmy okazję zobaczyć na modelkach i na modelach, Magda wybrała ze sklepów dostępnych na terenie Galerii Mokotów.

Po weekendzie Szaleństwo Zakupów trwało dalej. Od poniedziałku do środy w Galerii Mokotów w dwóch turach odbywały się warsztaty poświęcone różnym dziedzinom. Poniedziałek przyciągnął miłośniczki kosmetyków oraz kawy. Natalia Borucka z marki ORGANIQUE oraz Karol Przesmycki z ETNO CAFÉ pokazali, jak przygotować naturalny kawowy peeling z fusów. We wtorek rządziły kulinaria. Dietetyk Katarzyna Błażejewska-Stuhr, wyznająca zasadę, że jedzenie powinno stanowić źródło zdrowia oraz przyjemności, zdradziła jak gotować, by być szczęśliwszym. W środę stery przejęła nasza koleżanka z zaprzyjaźnionej redakcji ELLE.PL, Ola Zawadzka i zdradziła tajniki idealnych flat lay na Instagram. Uczestniczki warsztatów mogły dowiedzieć się od redaktorki, w czym tkwi sukces idealnego zdjęcia, jak przy pomocy ciekawych dodatków - te na miejscu zapewniła marka Westwing - stworzyć ciekawą kompozycję oraz jak sprawić, żeby zdjęcie na Instagramie miało więcej polubień i komentarzy. 

Pełną fotorelację z akcji Szaleństwo Zakupów możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>