Orinę Krajewską możecie (i powinnyście) kojarzyć z kilku powodów. Jest aktorką, prezeską Fundacji Bądź, kobietą zaangażowaną społecznie. Zajmuje się tematyką zdrowia, pracuje z pacjentami onkologicznymi. Głośno mówi o potrzebie głębokiej reformy medycyny onkologicznej w Polsce, promuje i wspiera zintegrowane podejście zarówno do zdrowia, jak i choroby. Orina Krajewska jest córką Małgorzaty Braunek i Andrzeja Krajewskiego i jest to fakt o tyle istotny, że to właśnie choroba jej mamy (złośliwy nowotwór) okazała się dla niej punktem zwrotnym. I choć dziś Orina zajmuje się tematyką zdrowia, nie podejrzewała, że jej życie potoczy się właśnie w ten sposób. To było zaskoczenie nawet dla niej. Kontynuuje jednak działania zainspirowane filozofią życia Małgosi Braunek i jej osobistym doświadczeniem choroby nowotworowej. Wraz z zespołem fundacji wspiera akcje edukacyjne, podnoszące świadomość i popularyzujące postawy prozdrowotne.

Dlaczego kobiety traktują się jak rywalki zamiast wspierać się wzajemnie?

Dzięki tym bardzo osobistym doświadczeniom mocniej pracuje też nad sobą i swoim poczuciem szczęścia. Sama przyznaje, że zawsze się stresowała, reagowała emocjonalnie i miała bardzo duże oczekiwania wobec samej siebie. Dopiero teraz uczy się doceniać i dbać o siebie. Uważa, że szczęście jest wyborem i że kobiety często same wybierają negatywne dla siebie rzeczy, jako formę kary. I o tym mówi w 10. odcinku autorskiego talk-show Karoliny Cwaliny.

„Orinę znam z jej działalności fundacyjnej, ale też aktorskiej. Jestem pod wrażeniem rzeczy, które osiąga, ale także jej zdrowego podejścia do życia i ambicji. Ta rozmowa była czystą przyjemnością”, powiedziała prowadząca #GirlsTalk.

„Bez pasji życie nie ma sensu”, mówi Areta Szpura w cyklu #GirlsTalk Karoliny Cwaliny-Stępniak

Dziesiąty odcinek z Oriną Krajewską możecie obejrzeć poniżej. Co tydzień w poniedziałek na kanale YouTube Karoliny Cwaliny premiera nowego. Glamour jest patronem medialnym programu.