Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek oraz fanów „Szkoły dla elity”. Wciąż czekamy na premierę piątego sezonu (a także na szczegóły z nim związane). Jednak już teraz Netflix poinformował, że powstanie jeszcze jedna seria hitowego serialu! Co więcej, możemy się spodziewać kolejnych „Krótkich historii”. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.  

„Szkoła dla elity”: powstanie 6. sezon serialu i kolejne „Krótkie historie”

Niespodzianka, której dzisiaj potrzebowaliśmy – brzmi opis jednego z najnowszych postów na oficjalnym profilu Netflix Polska na Instagramie, za pośrednictwem którego poinformowano, że powstanie szósty sezon „Szkoły dla elity 6”, a także nowe odcinki z serii „Szkoła dla elity: Krótkie historie”

„Szkoła dla elity 6” – co wiemy o nowym sezonie?

Popularna platforma streamingowa nie zdradza na razie szczegółów związanych ze „Szkołą dla elity 6”. Na razie nie wiadomo, co wydarzy się w nowych odcinkach, jak również kiedy trafią na Netflix w poszczególnych krajach, w tym w Polsce. Prawdopodobnie dowiemy się czegoś więcej dopiero po premierze piątego sezonu. Niestety jej data (także) nie została jeszcze ujawniona. 

„Szkoła dla elity: Krótkie historie” – szczegóły i data premiery

Zdecydowanie więcej wiemy o serialu „Szkoła dla elity: Krótkie historie”. Nowe odcinki z tej serii trafią na platformę Netflix już w grudniu 2021 roku. A konkretnie 15 grudnia („Phillipe, Caye, & Felipe”), 20 grudnia („Samuel & Omar”) oraz 23 grudnia („Patrick”). Co ciekawe, będzie to edycja świąteczna. Już wiemy, jak spędzimy ostatnie dni przed tegorocznym Bożym Narodzeniem!