Sesje ciążowe cieszą się coraz większą popularnością. Przyszłe mamy chętnie fotografują swoje brzuszki, ale wciąż szukają ciekawych, kreatywnych inspiracji. Ważne jest tło, ale także stylizacja – często kobiety decydują się na piękne, bajkowe suknie, które ciężko założyć na co dzień, żeby podkreślić wyjątkowość chwili. Inne pary z kolei wolą luźne sesje w domowym zaciszu – one też nie muszą być nudne!

Jeżeli jednak należycie do tej pierwszej grupy i chcecie trochę zaszaleć, to gwarantujemy, że zakochacie się w tym Instagramie! Chicago Maternity Photographer to profil poświęcony najpiękniejszym sesjom ciążowym, jakie kiedykolwiek widziałyśmy! Wśród wyjątkowych zdjęć są kobiety wystylizowane na anioły, księżniczki Disneya, gwiazdy rodem z Hollywood, czy wojowniczki – te kreacje są naszymi ulubionymi, w końcu każda mama (nawet ta przyszła) jest trochę wojowniczką!

Aplikacja z funkcją aparatu analogowego podbija Instagram >>>

W naszej galerii znajdziecie te najbardziej kreatywne zdjęcia z Instagrama @skai_vingilys. Jeżeli planujecie sesję ciążową to koniecznie zaobserwujcie ten profil!