Po raz kolejny, przy okazji gali Kobieta Roku Glamour, przyznajemy tytuł Dziewczyny Roku Glamour!

Jeżeli znacie fantastyczne, inspirujące i robiące ważne rzeczy dziewczyny, albo same do nich należycie, zgłaszajcie swoje kandydatury, przesyłając mail z uzasadnieniem kim jest, co robi i co osiągnęła wasza kandydatka. Jeśli zgłaszacie osoby trzecie prosimy o zgłaszanie ich anonimowo, wyłącznie z podaniem imienia lub pseudonimu danej osoby. Zgłoszenia wysyłajcie na adres: glamour@burdamedia.pl *.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 3 sierpnia 2018 roku.

Wybierzemy 10 z nich i opublikujemy nazwiska laureatek na stronie glamour.pl. Tam, oddając swoje głosy, zadecydujecie, która kandydatka otrzyma tytuł Dziewczyny Roku Glamour i odbierze nagrodę podczas gali Kobieta Roku Glamour.

Nagrodą dla Dziewczyny Roku Glamour będą również sesja i wywiad w "Glamour" oraz voucher na zakupy do F&F.

*Prosimy o zawarcie w mejlu następujących oświadczeń: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w konkursie. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku. Wyrażam zgodę na publikację imienia, nazwiska, wraz z miejscowością zamieszkania w informacjach o wynikach konkursu, które będą publikowane w serwisie glamour.pl i oraz na łamach magazynu Glamour.  Regulamin konkursu dostępny jest na www.glamour.pl. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami przetwarzania danych osobowych uczestników konkursu, dostępnymi na https://static.burdamedia.pl/Obowiazek _ informacyjny _ konkurs.pdf.