Marzysz o wakacjach albo weekendzie za miastem? Potrzebujesz chwili wytchnienia? Przyda ci się zmiana otoczenia? Dla wielu osób to zaskakująca informacja, że do Suntago dojedziesz z centrum Warszawy zaledwie w 30 minut! Brzmi nieźle, prawda?  

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat tego wyjątkowego miejsca. Wybraliśmy przede wszystkim te opcje, które są dedykowane – w szczególności, choć nie tylko – kobietom.

Tymczasem życzymy ci przyjemnego (planowania) rychłego i zasłużonego odpoczynku!

Suntago: pora na #metime z przyjaciółką!

Przyznaj, kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie? Większości z nas, w natłoku obowiązków, umyka niestety troska o własną przestrzeń. A o tym, jak istotny jest relaks oraz balans w życiu, nie musimy z pewnością nikomu przypominać. 

Powodów, dla których warto odwiedzić Suntago, jest wiele. To, bez wątpienia, idealna przestrzeń na dziewczyński dzień w stylu #metime. Warto jednak rozważyć ją również wtedy, kiedy planujesz spędzić dzień wyłącznie w swoim gronie... albo ZWŁASZCZA wtedy. Gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziona.

Zobacz także:

Park Wodny Suntago: dlaczego warto?

Nie zapominaj o odpoczynku! Weekendowa wizyta w Suntago sprawi, że doładujesz baterie, zregenerujesz się i, z całą pewnością, będziesz produktywniejsza. Poniżej argumenty, które nas przekonały najbardziej do odwiedzenia tego miejsca. 

  • Tropiki na wyciągnięcie ręki

W Suntago poczujesz niesamowity, tropikalny klimat. To wszystko za sprawą temperatury 32°C oraz prawdziwych palm, które zostały sprowadzone z różnych stron świata. Nie musisz wcale wyjeżdżać na egzotyczne wakacje, żeby wziąć kąpiel w idealnie czystej i ciepłej wodzie termalnej o dobroczynnym działaniu. 

Ciekawostka: wody termalne są bogate w rozmaite minerały z głębokich warstw ziemi. Woda ta nasyca się związkami chemicznymi, które świetnie wpływają na stan naszego organizmu. Wśród pierwiastków zawartych w wodach termalnych można wymienić m.in. potas, żelazo, magnez, krzem, chrom, siarkę, mangan, selen, lit i wapń. Zwykle najwięcej jest w nich wapnia, dzięki czemu kąpiele w wodach termalnych działają rozkurczowo i rozluźniająco.

  • Gwarancja głębokiego relaksu

Idealnym miejscem na głęboki relaks są strefy 16+ w Suntago Wellness & SPA. Przestrzeń bez dzieci to gwarancja, że twój odpoczynek nie zostanie w żaden sposób zakłócony. 

Naszła cię chęć na profesjonalne zabiegi kosmetyczne? W strefie Wellness & SPA masz do wyboru aż 120 zabiegów na twarz i ciało! Poza tym z tego wypadu możesz również wrócić z nowym, pięknym manicure i pedicure.

W ofercie znajdziesz profesjonalne zabiegi na twarz wykonane kosmetykami z linii ZIAJA PRO, które są bogate w naturalne składniki aktywne takie jak: algi, glinki, kwas hialuronowy, mocznik czy retinol. Zabiegi poprzedzone są, każdorazowo, indywidualną konsultacją kosmetologów, którzy dobierają rodzaj zabiegu do aktualnych potrzeb skóry.

Ponadto do wyboru masz aż 16 różnych masaży, w tym: masaż głowy, liftingujący Kobido, masaż ciała masłem Shea czy masaż refleksologiczny stóp.

  • Szeroki wybór saun

W strefie Saunaria znajdziesz aż 15 tematycznych saun z całego świata. Wśród nich m.in.: łaźnie parowe (Łaźnia Turecka), sauny fińskie (Sauna Akwarium, Valhalla, Sauna Ramzesa, Rajska Plaża, Sauna Sfinksa), bio saunę (Sauna Aromatyczna, Sauna Cheopsa), Koreańską Salę Wypoczynku, saunę infrared (Kamienna Krypta) oraz Grotę Solną Komnatę Śnieżną Mont Blanc.

  • Nieograniczony czas pobytu

Chcesz przedłużyć swój wypoczynek? Obok znajdziesz wygodną bazę noclegową Suntago Village – 92 w pełni wyposażone domki typu bungalow, spośród których bez problemu wybierzesz opcję idealną dla siebie/dla was. Zarezerwuj tyle dni relaksu, ile tylko potrzebujesz! Z bazy noclegowej dojedziesz do parku w 5 minut specjalnym eko busem.

  • Dziewczyński wypad

Planujesz Ladies Night? Świetnie się składa! Suntago już to zrobiło. W każdy czwartek dla wszystkich kobiet powyżej 16. roku życia obowiązuje specjalna promocja na wejście do parku. Możecie bawić się przez 6 godzin, płacąc jedynie za 2, a do tego, zamawiając jednego drinka, drugiego otrzymacie w prezencie. How cool is that? To nie wszystko! Suntago organizuje również dedykowane pokazy Sauna Mistrzów... tylko dla kobiet. ;)

Wygląda na to, że my mamy już plany na najbliższy, dziewczyński wypad... I kolejny też.