Kultura techno ma w Polsce długą tradycję, ale ta impreza nie ma precedensu! W progu lata, a dokładnie między 22 a 24 czerwca br szykuje się 3-dniowa fiesta, która ze względu na swój wyjątkowy charakter ma szansę przejść do historii i to nie tylko dla samych fanów gatunku. I chodzi nie tyle o zaplecze muzyczne, choć ten aspekt zadowoli nawet najbardziej wymagających znawców techno, co o lokalizację.

ZOBACZ TAKŻE: Taco Hemingway, Rasmentalism i Ralph Kaminski wystąpią na Orange Warsaw Festival 2018 >>>

Fani techno spotkają się w ramach Instytut Festiwal w przestrzeniach historycznej Twierdzy Modlin. Ten jeden z lepiej zachowanych zespołów umocnień w Polsce nie tylko jest bajecznie zlokalizowany, ale też skrywa prawdziwe skarby - na jego terenie stoi najdłuższy budynek w Europie.

Póki co wiadomo, że na trzech scenach -  Rave, Main i Underground pojawią się tacy wykonawcy jak Nina Kravitz, Marcel Dettmann, Oscar Mulero, Dax J, Headless Horseman, Kobosil i Randomer. Nazwiska kolejnych gwiazd zostaną ujawnione bliżej planowanej daty imprezy. Całość będzie miała multimedialny charakter, a poza samą muzyką organizatorzy zapewnią cały szereg doświadczeń audiowizualnych. Kupicie bilety?

ZOBACZ TAKŻĘ: Ta Polka stanie w szranki z Jayem-Z o nagrodę za najlepszy teledysk >>>