Niezależnie od tego czy latem cieszysz się naturalną opalenizną, czy nadajesz ją sobie z pomocą kosmetyków samoopalających, to efekt jest ten sam – złota i pełna blasku skóra. Wakacyjny glow można jeszcze dodatkowo podbić i to w bardzo efektowny sposób z pomocą białych ubrań lub biżuterii. Złoty naszyjnik, perły lub może mieniące się kryształki? Każda z tych opcji może sprawić, że opalenizna zostanie dodatkowo podkreślona. Na nich jednak wybór się nie kończy. Łącznie zabraliśmy 7 modeli, które mogą być w tym pomocne. Jeżeli biżuteria, która podkreśli opaleniznę to coś, czego właśnie potrzebujesz, możesz skorzystać z poniższego gotowca.

Biżuteria, która podkreśli opaleniznę – perły

Mieniące się w słońcu perły to świetny wybór na lato. Jeżeli dodatkowo nałożymy je na opaloną i pełną blasku skórę, to tylko spotęgujemy ten efekt. Na zasadzie kontrastu nawzajem będą podbijać wrażenia. Do wyboru mamy wiele modeli biżuterii. Przylegające do szyi chokery lub zdobiące dekolt naszyjniki, a także bransoletki i kolczyki mogą w prosty sposób podrasować naszą wakacyjną opaleniznę. Efekt glow gwarantowany!

 

 

Biżuteria, która podkreśli opaleniznę – kryształki

Mieniące się diamenty lub będące bardziej w zasięgu naszych portfeli kryształki, cyrkonie i strass to idealny wybór jeżeli szukasz biżuterii, która podkreśli opaleniznę. Odbijające światło drobinki tylko uwypuklą efekt złotej opalenizny. Pozostaje jedynie kwestia miejsca, w którym znajdzie się ta błyszcząca w promieniach słońca lub w świetle biżuteria. Bardzo popularne w latach 2000. chokery z kryształkami to tylko jedna z opcji. Do wyboru są także bransoletki, kolczyki, pierścionki i inne naszyjniki.

 

 

Zobacz także:

Biżuteria, która podkreśli opaleniznę – kolor

Jednym z tegorocznych hitów w biżuterii są kolorowe kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Srebro i złoto, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić, ma w nich mocną konkurencję. Tyczy się to także sytuacji, w której chcesz podkreślić swoją opaleniznę.

 

Najlepsze w jej uwydatnieniu będą ciepłe odcienie żółtego i pomarańczowego, które dodatkowo podbiją odcień skóry, ale nie tylko one. W duecie z chłodnym różem, zielenią lub błękitem opalenizna może wyjść na pierwszy plan. Niezależnie od wyboru wakacyjny charakter stylizacji zostanie podkreślony w efektowny sposób.

Biżuteria, która podkreśli opaleniznę – złote pierścionki

Jeżeli jesteś tradycjonalistką i najlepiej czujesz się nosząc klasyczną biżuterię, to w grę wchodzi zarówno srebro, jak i złoto, ale to drugie zdecydowanie lepiej podkreśla pięknie opaloną skórę. Na liście modeli, które świetnie sprawdzą się w tej roli, umieściliśmy aż 4 propozycje. Pierwszą z nich są złote pierścionki. Sprawdzą się nawet obrączki bez dodatkowych ozdób. Takie minimalistyczne pierścionki, w których najważniejsza jest forma, to strzał w dziesiątkę, kiedy chcesz z pomocą biżuterii uwydatnić efekt opalenizny.

 

 

Biżuteria, która podkreśli opaleniznę – złoty naszyjnik

Idealny sposobem na podkreślenie opalenizny za pomocą biżuterii może być złoty naszyjnik. Jaki będzie najlepszy? My stawiamy na łańcuszki z okazałymi zawieszkami. Typowo wakacyjny charakter stylizacji może spotęgować naszyjnik z muszlą lub innym motywem, który jasno odwołuje się do lata. Na tym jednak nie koniec. Wciąż na topie są naszyjniki z medalionami, monetami i innymi ciekawymi zawieszkami, więc do tematu można podejść też w bardziej uniwersalny sposób. Niezależnie od tego, na jaki wzór padnie, to efekt za każdym razem będzie ten sam – pięknie podkreślona opalenizna.

 

 

Biżuteria, która podkreśli opaleniznę – złote kolczyki

Świetnym sposobem, żeby podkreślić opaleniznę na twarzy są złote kolczyki. W tej roli sprawdzą się zwłaszcza okazałe modele, które faktycznie będą w stanie spotęgować efekt glow. Jaki zatem najlepiej wybrać? Nie ma na to jednej odpowiedzi. Klasyczne koła w złotym kolorze to zawsze dobry pomysł, ale nie jedyny. Inne kształty także mogą spełnić się w tej roli. Poniżej znajdziesz kilka różnorodnych modeli kolczyków, które być może pomogą w podjęciu decyzji.

 

 

Biżuteria, która podkreśli opaleniznę – złota bransoletka

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby złotą opaleniznę podkreślić z pomocą złotej bransoletki. To dopasowanie wygląda świetnie w przypadku każdego modelu biżuterii. Ten zdobiący nasze nadgarstki nie jest tu wyjątkiem. Do dyspozycji są sztywne bransoletki typu bangle, łańcuszki i inne. Każdy z nich pozwoli wyeksponować skórę muśniętą słońcem lub odmienioną z pomocą kosmetyków brązujących.