Wspólnie możemy ich obserwować na ekranach telewizorów od 2013 roku. Są niezastąpionym wsparciem dla uczestników programu Top Model – jako eksperci w swojej branży, dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem, nie bojąc się przy tym krytykować. Ich pewność siebie widać na pierwszy rzut oka. 

Biżuteria w stylu Kasi Sokołowskiej

Kasia Sokołowska nie ukrywa swojej miłości do dobrego krawiectwa i detali. Uwielbia polską modą, zawsze nosi ją z dumą, a jej wysublimowany gust jest inspiracją dla wielu kobiet. Jak sama przyznaje ma eklektyczny styl, choć zdecydowanie bardziej kieruje go w stronę swobodnego minimalizmu. Jej praca wymaga ciągłego ruchu, dlatego nie zniosłaby niewygodnych, krępujących ruchów ubrań, które co chwila musiałaby poprawiać.

Gdybyśmy mieli wybrać trzy rzeczy, z którymi kojarzy nam się jurorka programu Top Model to byłyby to: oversizowa marynarka, szpilki, w których porusza się bez najmniejszego problemu i biżuteria, do której ma szczególną słabość. Nie zobaczymy jej w prostym zestawie składającym się z małych kolczyków, naszyjnika i jednego pierścionka – będzie to zazwyczaj mix wzorów klasycznych ze współczesnymi. Z tego powodu Kasia tak doskonale sprawdza się w roli ambasadorki marki Apart, w kreatywny sposób podchodząc do łączenia różnych elementów biżuteryjnych. Naszym ulubionym dodatkiem, świetnie podkreślającym jej ekstrawagancki styl, są niewielkie nausznice połączone z oryginalnymi kolczykami.

Sporą słabość mamy również do kilku naszyjników, które Kasia doskonale wie jak łączyć. Dzięki takim zestawom nawet najprostsza, elegancka stylizacja nabierze modowego sznytu.

Nieodłącznym elementem doskonałego zestawu są również pierścionki. I to nie jeden czy dwa, a trzy lub więcej! Istnieje jednak ważna zasada - fantazyjne kształty najlepiej łączyć z klasyką. Jeśli jeden z pierścionków ma wyrazistą formę, warto połączyć go z dwoma mniejszymi o subtelnym fasonie.

Zobacz także:

Dodatki w stylu Marcina Tyszki

Kochający podróże fotograf, zdecydowanie stawia na patterny. Najczęściej pokazuje się w koszulach w ekstrawaganckie wzory, które zazwyczaj nawiązują do destynacji, które zdążył odwiedzić. Nie ukrywa również swojej miłości do roślin – widać to nie tylko w jego stylizacjach, ale i rajskim mieszkaniu, które widniało na łamach niejednego magazynu i serwisu.

W swojej miłości do maksymalizmu juror programu Top Model doskonale zna pojęcia umiaru, bo z biżuterii decyduje się najczęściej na elegancki zegarek. W tym przypadku jest to szwajcarski czasomierz marki Albert Riele, która dostępna jest wyłącznie w salonach Apart i online na apart.pl. Koperta w kolorze złota i skórzany, brązowy pasek uzupełniają i tonują stylizację.


Artykuł powstał we współpracy z marką Apart.