Third Home może pochwalić się naprawdę konkurencyjną ofertą pracy. Osoba, której uda się przejść rekrutację, otrzyma kontrakt na trzy miesiące. Przez ten czas jej obowiązkiem będzie przebywanie w wybranych luksusowych hotelach, apartamentach i posiadłościach oraz zdawanie relacji z poziomu świadczonych tam usług, jakości wystroju i ogólnej atrakcyjności miejsca. Co ciekawe, firma oferuje możliwość zabrania w podróż drugiej osoby. Nie otrzyma ona dodatkowego wynagrodzenia, ale będzie miała zapewniony pobyt we wszystkich destynacjach. Zatrudniony pracownik będzie miał natomiast pokryte wszelkie dodatkowe koszty wynikające z podróży, lokalnych atrakcji i wyżywienia.

W trakcie trzymiesięcznej współpracy, pracownik będzie musiał odwiedzić przynajmniej dwanaście lokalizacji, z których każda warta jest po kilka milionów dolarów. Warunki, które musicie spełnić, by wziąć udział w rekrutacji, to oczywiście posiadanie ważnego paszportu, umiejętności językowe, doświadczenie w social mediach oraz wiedza na temat rynku luksusowych nieruchomości. Zgłoszenia można przesyłać do 30 marca. Powodzenia!

In case you haven't heard, here at #THIRDHOME we are hiring someone to travel the world for 3 months! The deadline to...

Opublikowany przez 3RD HOME na 2 marca 2017