Jedną z topowych, młodych, ale też kontrowersyjnych gwiazd, której można przypisać to „osiągnięcie” jest Billie Eilish. To już drugi raz, gdy po opublikowaniu postu na swoim profilu na Instagramie utalentowana wokalistka traci tak dużą liczbę obserwatorów. Poprzednim razem zdjęcie zniknęło z portalu, a celebrytka szybko zyskała nowe fanki i fanów. Jak jest tym razem?

Metamorfoza Billie Eilish

Gwiazda, która bije rekordy popularności, choć ma zaledwie 19 lat znów zaskoczyła swoje fanki i fanów. Chodzi o przemianę jej stylu, którą możemy obserwować na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Do tej pory przyzwyczaiła wszystkich do swojego nieco mrocznego wizerunku w grunge’owych outfitach. Jej buntownicza postawa wobec seksualizacji młodych gwiazd spotkała się z dużą aprobatą. Teraz, przy okazji promocji nowej płyty „Happier Then Ever” postawiła na zdecydowanie bardziej kobiecą wersję siebie. Na tegorocznej Met Gali, którą poprowadziła, zaprezentowała się w okazałej sukni i nowej fryzurze. Nie wszystkim jednak podoba się taka metamorfoza.

Billie Eilish straciła 100 tysięcy obserwatorów przez zdjęcie, na którym widać jej biust

Fanki i fani kochają Billie Eilish za jej autentyczność i szczerość. Wyznała, że ma straszną relację ze swoim ciałem. Niezależność, na której zbudowała swoją karierę doprowadziła ją na szczyty. Jak widać, zmiana wizerunku wokalistki nie wszystkim przypadła do gustu. Po opublikowaniu zdjęcia na Instagramie, na którym widać jej talię w dopasowanym gorsecie w charakterystyczne amerykańskie puszki z pomidorami oraz biust z fragmentem koronkowego biustonosza straciła 100 tysięcy obserwatorów. Choć zdjęcie zostało zamieszone w lipcu, dopiero teraz w jednym z wywiadów wokalistka wyznała, że po jego udostępnieniu straciła aż 100 tysięcy obserwatorów. Billie Eilish skomentowała sprawę: „Ludzie boją się dużego biustu”. Mimo to, zdjęcie cieszy się bardzo dużą popularnością – zdobyło ponad 14 milionów polubień.

Billie Eilish straciła 100 tysięcy obserwatorów przez swoje rysunki

Dla wokalistki nie jest to nowa sytuacja. W grudniu zeszłego roku opublikowała zdjęcia ze swojego szkicownika, bo oprócz tworzenia muzyki, Billie Eilish kocha rysować. Na zdjęciu widać było szkice nagich kobiecych i męskich ciał, ocenzurowane w odpowiednich fragmentach. Oprócz tego zamieściła screenshot ekranu swojego telefonu, na tapecie którego pokazane były dwa przytulone do siebie, również nagie, kobiece ciała. Ostatecznie gwiazda zdecydowała się usunąć zdjęcia z profilu, a utraconą liczbę 100-tu tysięcy obserwatorów nadrobiła w ciągu dwóch tygodni.