Bimba y Lola w Polsce - gdzie i kiedy

Bimba y Lola to hiszpańska marka, którą pokochały influencerki z całego świata. Nic dziwnego, że na Instagramie jej profil obserwuje ponad 1,1 miliona użytkowniczek i użytkowników serwisu. Teraz Bimba y Lola otworzy swoje pierwsze butiki w Polsce – w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach, razem ze swoimi hiszpańskimi, awangardowymi i ultra kolorowymi projektami. Kiedy? Już w połowie listopada! A co znajdziemy w najnowszej kolekcji marki, której twarzą została Lourdes Leon?

Córka Madonny w kampanii marki Bimba y Lola

Jedyna biologiczna córka Madonny, Lourdes Leon, skończyła 25 lat i uznała, że to dobry czas, by pokazać się światu. Życie prywatne młodej gwiazdy było do tej pory owiane nutą tajemniczości, choć wiadomo, że jej pierwszym chłopakiem był Timotheé Chalamet, którego błyskawicznie rozwijającą się aktorską karierę obserwujemy z wielką ciekawością. Lourdes do tej pory pracowała jako tancerka i performerka. Nie często pojawia się na czerwonym dywanie, ale za to z chęcią promuje ciałopozytywność, nie poddając się mainstreamowym kanonom piękna, lecz żyjąc na własnych zasadach. Jak zaprezentowała się w jesienno-zimowej kolekcji Bimba y Lola?

Marka lubi współpracować z twórcami z całego świata. Tym razem modę i sztukę połączył Carlos Saez, śmiało działający z tematami takimi jak technologia i przyszłość. Artysta stworzył film promujący najnowszą kampanię TECHNONATURE, osadzony w wirtualnej, magicznej atmosferze. Lourdes spotyka w nim uroczego grzybka, który przenosi ją do innego wymiaru, gdzie taniec staje się dla niej środkiem ekspresji. Szalona, promienna i olśniewająca – to kraina wypełniona florą i fauną z innego świata, tak jak kolekcja Bimba y Lola. A co w niej znajdziemy?

Jeśli potrzebujecie świeżego powiewu i koloru w waszych szafach to się świetnie składa. Szarość jesiennych dni totalnie rozświetli najnowsza kolekcja Bimba y Lola. Torby LB z kolorowego sztucznego futra lub pikowanej skóry, ubrania z odważnymi nadrukami, w tym parki, sukienki i rajstopy, świecący w ciemności t-shirt oraz maxi chokery, bransoletki z łańcuszków i pierścionki. Do tego botki, sneakersy i buty na grubej podeszwie. Dla bardziej zachowawczych wielbicielek mody również coś się znajdzie - w postaci klasycznych trenczy i minimalistycznych bluz. Nie brakuje także polskiego akcentu, ponieważ najnowszą linię dżinsów tej hiszpańskiej marki promuje Julia Banaś.