Sposób na trądzik? Maska wulkaniczna z serii Young Kea polskiej marki Yoskine

„Ulubiona maska do twarzy”, „Love, love!” – piszą internautki, które miały okazję przetestować maskę do twarzy z serii Young Kea marki Yoskine. Podkreślając, że to prawdziwe zbawienie dla cery trądzikowej i skłonnej do niedoskonałości. Choć to produkt polski spodoba się fankom japońskiej pielęgnacji, bo swoje działanie opiera na japońskiej technologii detoksykacji skóry In-Yo, która w połączeniu z naturalnymi składnikami, takimi jak glinka z lawy wulkanicznej, kaolin czy imbir skutecznie i dogłębnie oczyszcza cerę. 

Maska S.O.S. na wypryski Young Kea marki Yoskine – Właściwości

Jak możecie się już domyślać na podstawie składników, wulkaniczna maska Youn Kea od Yoskine występuje pod postacią pasty, której solidną warstwę nakłada się na twarz lub jej problematyczne partie (czoło, policzki czy okolice brody) na ok. 20 minut, a następnie zmywa wodą. Pierwsze efekty widoczne są już po chwili – skóra jest wyraźnie oczyszczona, ukojona, zmatowiona i gładka. A wszelkie zmiany na skórze ulegają delikatnemu wysuszeniu, dzięki czemu szybciej się goją i... znikają. To zasługa wspomnianego już wcześniej kaolinu – glinki ze skał osadowych, który łagodzi zmiany trądzikowe i zmniejsza pory. A także ekstraktu z imbiru o działaniu przeciwbakteryjnym. Jak zapewniają internautki maska świetnie sprawdza się więc także stosowana punktowo jako ekspresowe remedium na wypryski. Dobrym pomysłem jest więc nałożenie jej na zmiany tuż przed pójściem spać. „Rano te bomby były wyraźnie rozbrojone, spokojniejsze, mniej widoczne” – możemy przeczytać na forach. 

Regularnie stosowana skutecznie zmniejsza aktywność gruczołów łojowych, tym samym regulując gospodarkę sebum. W konsekwencji zapobiega nie tylko nowym wypryskom, ale i zaskórnikom, a skóra staje się wyraźnie gładsza. 

Warto dodać, że kosmetyk – choć jak cała linia Yoskine Young Kea przeznaczony jest przede wszystkim dla osób młodych, doskonale radzi sobie także w przypadku bardziej dojrzałej cery. Internautki kochają ją zresztą nie tylko za skuteczność w oczyszczaniu cery, ale i przyjemny zapach i łatwość aplikacji. A także to, że delikatnie rozjaśnia blizny potrądzikowe i wyrównuje koloryt cery. Zresztą najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze!