Lubicie szybkie rozwiązania? Jeśli tak, ta paletka od H&M powstała z myślą o Was! Kompozycja 6 kremowych róży to wszystko, co potrzebujecie mieć w swoich kosmetyczkach – można aplikować je na usta jako błyszczyk, albo położyć na policzkach - nic nie da twarzy więcej świeżości i życia niż młodzieńczy rumieniec. 

ZOBACZ TAKŻE: H&M otwiera sklep z ciągłą wyprzedażą, w którym kupicie ubrania z metką COS, Arket i &Other Stories! >>>

Paleta barw was zachwyci – od bladego różu, przez ciepły brzoskwiniowy odcień, aż po głęboką śliwkę to zaproszenie do nieograniczonej zabawy kolorem. Co jest najlepsze w Palecie do ust i Policzków z H&M? Że ten specyfik ma prawie transparentną formułę, więc barwi bardzo delikatnie. No chyba że ma się chęć na więcej – wtedy wystarczy położyć go podwójną warstwą (kosmetyk aż się prosi, żeby w tym miejscu wyjść poza utarty schemat i poszaleć z miksowaniem kolorów). Co więcej – malując usta wcale nie ślubujemy wierności jednemu kolorowi - inny odcień na wargach i inny na policzkach zrobią cały makijaż.  

Paleta dostępna jest w dwóch wersjach – jedna z nich obfituje w róże i fiolety (Summer Berries), w drugiej znajdziecie także ognistą czerwień (Beach Getaway). Obie wyposażone są także w topper, czyli coś na kształt rozświetlacza, który da twarzy wilgotne wykończenie. Koszt tej przyjemności to niecałe 60 zł. Spieszcie się, bo to wersja limitowana!

ZOBACZ TAKŻE: Moschino x H&M: Kim jest Jeremy Scott, który zaprojektuje nową kolekcję dla szwedzkiego giganta? >>>