Mogłoby się zdawać, że nie ma nic prostszego niż wybór szminki nude, ale znawczynie tematu wiedzą, że to nieprawda. Najczęstsze rozczarowanie? Zbyt blady odcień sprawiający, że usta stają się niewidoczne, kolor dający im sinawy odcień, albo za mocno nasycony, przesadnie skręcający w stronę różu. A jaki byłby idealny? Trudno doskładnie odpisać go słowami, bo to właśnie precyzyjna mieszanka różu i beżu, łatwiej za to powiedzieć, jaki daje efekt: maksymalnie naturalne usta, które sprawiają wrażenie pełniejszych i w ten sposób podkreślone zatrzymują wzrok.

ZOBACZ TAKŻE: Ten zestaw z tęczowej kolekcji Too Faced to wszystko, czego potrzebujecie tego lata! >>>

Jeśli takiej właśnie szukacie, to najlepsza rekomendacja pochodzi od samej Gwyneth Paltrow – aktorka wierna jest kredce do ust tej samej marki, którą uwielbia Meghan Markle czyli Charlotte Tilbury. Pillow Talk – bo tak nazywa się najdoskonalszy naturalny odcień konturówki z portfolio brytyjskiej makijażystki - nie tylko dobrze i przyjemnie kładzie się na ustach (spełnia nie tylko zadanie konturówki, ale też matowej bazy pod szminkę), ale też jest wyjątkowo trwały - trzyma się ich do 6 godzin.

Co więcej, wygląda inaczej na każdych ustach i to jest sekret jego doskonałości – jeśli przestudiować zdjęcia z ubiegłorocznej gali Met nie sposób dostrzec, że Emma Roberts, Gwyneth Paltrow i Alexa Chung używają tego samego kosmetyku - faktycznie Pillow Talk dopasowuje się do koloru warg i podkreśla go. Plus, można dodatkowo przeciągnąć usta pomadką – i tutaj zabawa kolorami dosłownie nie ma granic.

Jak można się domyślić, fanek kosmetyku nie brakuje. Nie tylko na makijażowych forach, ale także wśród gwiazd – poza Gwyneth wielką słabość do tego produktu z logo CT ma także m.in. żona George’a Clooneya, Amal Clooney. Póki co produkt można kupić online za 130 zł, ale w bezpośredniej sprzedaży jest u nas niedostępny – Charlotte Tilbury to jedna z tych marek, na które z niecierpliwością czekamy. Skusicie się na naturalną Pillow Talk?

ZOBACZ TAKŻE: Tych marek kosmetycznych nie ma w Polsce, a oddałybyśmy wszystko, żeby były w zasięgu ręki >>>