Fani Taco Hemingwaya na nudę narzekać nie mogą. Ich ulubiony raper potrafi bowiem wydać płytę, a kilka dni później wypuścić do sieci EP-kę z nowymi utworami. Tak stało się w przypadku krążka Café Belga, który ujrzał światło dzienne w połowie lipca oraz EP-ki Flagey którą muzyk podzielił się z fanami w sieci zaledwie tydzień później. I skoro o płytach mowa, dzisiaj miłośnicy twórczości Filipa Szcześniaka mają kolejne powody do radości, gdyż w sklepie asfaltshop.pl, należącego do wytwórni Asfalt Records, ruszyła przedsprzedaż wyjątkowego, kolekcjonerskiego wydania płyty Marmur z 2016 roku, będącej efektem współpracy Taco Hemingwaya i producenta Rumaka31 sierpnia trafi ona na rynek w formie podwójnego winylu, ale żeby załapać się na jeden egzemplarzy, lepiej zamówić go jeszcze dziś, gdyż przewidziano zaledwie 500 sztuk tego kolekcjonerskiego wydawnictwa. 

ZOBACZ TAKŻE: Polska marka bezprawnie wykorzystała wizerunek Taco Hemingwaya?

Płyta Marmur Taco Hemingwaya w nowej wersji! 

Winylowy Marmur zapakowany to prawdziwa gratka nie tylko dla największych fanów Szcześniaka, ale również wszystkich zwolenników pięknie wydanych płyt. Płyty zapakowane są w box, w którym oprócz krążków, znajdą się również gadżety inspirowane motywem przewodnim albumy, czyli fikcyjnym hotelem Marmur.  Za identyfikację wizualną nowego Marmuru odpowiedzialny jest Forin, artysta znany m.in. z tworzenia kultowych okładek dla O.S.T.R.

Tym projektem starałem się przeskoczyć poprzeczkę, którą sobie wysoko zawiesiłem w momencie tworzenia okładki O.S.T.R. „W drodze po szczęście”. Projektowanie nudnych wydawnictw nie przynosi mi frajdy. Jak to mówi Tytus, cieszy się, że najlepsze projekty zawsze zostawiam dla Asfalt Records. Może coś w tym jest, a może po prostu zawsze daje mi wolność w projektowaniu? Forin Studio zaprasza do Hotelu Marmur - mówi Forin.  

Wszyscy, którzy w tym momencie zacierają ręce na kolekcjonerskie wydanie Marmuru, muszą się jednak liczyć z tym, że wydarzą na nie 300 zł. A dokładnie 299,99 zł, bo właśnie tyle będą usieli wydać na to luksusowe wydawnictwo. Domyślamy się jednak, że dla prawdziwych fanów Szcześniaka cena w takiej sytuacji nie gra roli. A Wy, skusicie się? 

Tracklista:
Strona A
1. Marmur
2. Witaj w Hotelu Marmur
3. Żyrandol
4. Krawawa jesień

Strona B
5. Grubo-chude psy
6. Portier!
7. Mgła I (Siwe włosy)
8. Mgła II (Mówisz, masz)
9. Świat jest WFem

Strona C
10. Świecące prostokąty
11. Tsunami blond
12. Ślepe sumy
13. Żywot

Strona D
14. Ściany mają uszy
15. Jak cień
16. To by było na tyle
17.Deszcz na betonie (?)