Bariera językowa w dzisiejszych czasach już nie jest przeszkodą. Ludzie łączą się w pary bez względu na pochodzenie, kolor skóry, wiek czy płeć. Punktem wspólnym są wyznawane wartości, umiejętność rozmowy, znalezienie podobnego punktu widzenia. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej czuć się w swoim towarzystwie i czerpać radość z wspólnie przeżywanych chwil. Różnorodność chociażby fizyczna, już nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi.

Na temat naturalności w wyznawaniu sobie uczuć zwróciła uwagę marka Durex, która do udziału w swojej kampanii „Gorące Letnie Noce” zaprosiła prawdziwe pary, które tworzą związki na co dzień. Osoby żyjące w bliskich relacjach każdego dnia nie potrzebowały umiejętności aktorskich, bo nie musiały niczego udawać. Byli blisko siebie, to wystarczyło. Szczere i niewymuszone niczym relacje to największe wartości w życiu człowieka. Budujmy je świadomie, bawiąc się, ale nie krzywdząc innych i zawsze pamiętając o bezpieczeństwie.

„O uczuciach i seksie trzeba rozmawiać, dzielić się zarówno swoimi emocjami, jak i doświadczeniem. Dzięki temu wzajemnie się uczymy, wspieramy, możemy bardziej o siebie zadbać. To bardzo ważny krok na drodze do budowania większej świadomości oraz otwartości, które dzięki temu projektowi możemy promować. Ma on dla nas wymiar kampanii społecznej i bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy jego częścią.” – mówi Kuba Karaś z The Dumplings, który skomponował muzykę do utworu „Bez słów”.

Pożądanie i chęć bliskości jest nieodłącznym elementem bliskich relacji. Aby móc je przeżywać w pełni prawdziwie i świadomie potrzebne jest zaufanie. Zdobywane poprzez spotkania, rozmowy, wspólne doświadczenia buduje się najsilniej. Otwierajmy się na innych, pozwólmy dać się poznać. Cieszmy się bliskością i beztroskością letnich chwil.

„Kawałkiem „Bez słów” chcemy mówić o tym, że dwójka ludzi może i powinna wspólnie cieszyć się seksem. Jest to coś naturalnego i unikalnego jednocześnie. Każda relacja jest inna, bo każdy z nas jest inny, jednak to co je łączy to emocje i bliskość. To piękne, gdy dwoje ludzi się kocha i sprawia sobie wzajemną przyjemność. Korzystajcie z lata, pielęgnujcie swoje relacje lub poznawajcie nowych ludzi, zakochujcie się – zawsze bezpiecznie.” – komentuje Justyna Święs z The Dumplings.

Seks dotyczy każdego, niezależnie od wieku, płci, czy stażu związku. Każdy z poszanowaniem drugiej osoby może czerpać z niego radość. Kampania „Gorące Letnie Noce” jest tego najlepszym przykładem.