Jak mówi Joasia, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, wszyscy ludzie mają mózg. I wszystkim też powinno zależeć, aby był on sprawny jak najdłużej. Dlatego uważa, że każdy ma w sobie choć odrobinę ciekawości tym, co dzieje się w jego głowie. A na to ma wpływ wiele czynników.

„Lifting piersi bez skalpela” - Iza Sakutova w kolejnym odcinku #girlsASK >>>

Żyjemy w ciągłym pędzie, mając 30 lat ubieramy się często i zachowujemy jak licealiści. I choć znajomych można oszukać, to nie zegar biologiczny. Komórki starzeją się od dnia narodzin i choć nie brzmi to jak pogodna wizja, to warto zdawać sobie sprawę, żeby móc też wpływać na to, jakie jest tempo tego starzenia. Stres, tempo życia, brak snu, zła dieta, mało aktywności fizycznej to wszystko czynniki, które mają wpływ nie tylko na stan fizyczny, ale także samopoczucie i sprawność umysłu.

Joasia jako prawdziwy specjalista suplementacji przyznaje, że Polska jest w czołówce narodów, które uwielbiają po najróżniejsze suplementy sięgać. Wiedzą to koncerny farmaceutyczne, które chętnie to wykorzystują, sprzedając specyfiki bez jakichkolwiek właściwości. Dlatego zawsze namawia do dokładnego zapoznawania się ze składami, szukania informacji. Sama też pracuje nad serią suplementów wspierających pracę mózgu.

#girlTALK i #girlsASK to internetowe show tworzone przez Karolinę Cwalinę. Każdy odcinek swoją premierę ma w czwartek o 21.00 na kanale YouTube. W ramach tych dwóch cykli prowadząca odpowiada na pytania widzów oraz rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy takie jak: samorozwój, biznes, pasje, miłość czy macierzyństwo. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety (i nie tylko) rozmawiają otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli. Rozwinięciem odcinków jest podcast dostępny na także na Spotify i Apple Podcast.