O ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle wiemy już całkiem sporo. Przede wszystkim to, kiedy się odbędzie. Kilka dni temu Pałac Kensington poinformował, że jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń nadchodzącego roku odbędzie się  19 maja 2018 roku. Sakramentalne '"tak" para powie sobie w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Mówi się, że rodzinie królewskiej zależało na możliwie najszybszym terminie ze względu na kondycję 96-letniego Filipa. 

ZOBACZ TEŻ: KTO MÓGŁBY ZAGRAĆ MEGHAN MARKLE? SĄ PIERWSZE TYPY! >>> 

A jak będzie wyglądać suknia ślubna Meghan Markle? Choć w tym temacie to póki co jedynie przypuszczenia, w sieci pojawiła się pierwsza propozycja. To pomysł Inabal Dror, izraelskiej projektantki, który publikował go serwis TMZ.com. Co więcej, podobno Dror ma jeszcze w zanadrzu wie inne suknie i ma zamiar przedstawić je przyszłej pannie młodej osobiście. Suknie Inabal Dror do najtańszych nie należą - ich ceny wahają się od 8 do 10 tysięcy dolarów. Są jednak bardzo efektowne i jest naprawdę spora szansa, że spodobają się narzeczonej księcia Harry'ego. Podobnie, jak Beyoncé, która jeden z projektów Dror postanowiła założyć na rozdanie nagród Grammy w 2016 roku. I wyglądała naprawdę pięknie! 

A Wy widzielibyście Meghan na ślubnym kobiercu w sukni izraelskiej projektantki? My wybraliśmy też kilka innych projektów, które naszym zdaniem idealnie pasują do wybranki księcia Harry'ego >>> 10 SUKNI ŚLUBNYCH, W KTÓRYCH MEGHAN MARKLE MOGŁABY PÓJŚĆ DO OŁTARZA