Jeśli dobrze się zastanowić, Joanna Krupa nie mogła wymarzyć sobie lepszej lokalizacji w Warszawie. Luksusowy, przestronny apartament No.44 na Złotej z najlepszym widokiem w mieście, niezwykle jasna przestrzeń - ponad 150 m z oknami w miejsce ścian, a całość urządzona w stylu Contemporary Glam  - brzmi jak dobre wejście w nowy etap życia.

Choć w Polsce pomysł długoterminowego wynajmu w myśl zasady, że mój dom jest tam gdzie ja, nie jest tak popularny jak zagranicą, za sprawą rosnącej grupy osób prowadzących dynamiczny tryb życia i ceniących związaną z takim rozwiązaniem niezależność, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Mam w Polsce coraz więcej projektów, więc moje wizyty będą częstsze. Zależy mi na tym, żeby czuć się komfortowo i niezależnie, więc postawiłam na wynajem. Apartamenty No.44 to najlepszy dla mnie wybór. Mam swobodny dostęp do piętra rekreacyjnego, 25-metrowego basenu, sauny, spa. Dla mnie ma to duże znaczenie, bo lubię zachowywać równowagę między pracą a relaksem. Poza tym nie ma co ukrywać, że to, jak wyglądam, jest ważne w mojej pracy, a w No.44 mam najlepsze warunki, by o to zadbać. Nie wychodząc z domu mogę mile spędzać czas, przyjmować gości, skorzystać z masażu oraz spotykać się biznesowo. Bardzo mi się to podoba!

W swojej nowej lokalizacji w samym sercu Warszawy celebrytka będzie miała do dyspozycji nie tylko rozbudowaną strefę relaksu z basenem, spa, siłownią czy salą kinową i symulatorem do gry w golfa,  ale też znakomite sąsiedztwo – Złota 44 to także adres Anny i Roberta Lewandowskich i reżyserki pokazów mody Kasi Sokołowskiej. Zobaczcie w galerii jak wygląda wnętrze apartamentu Joanny Krupy!

ZOBACZ TEŻ: Marcin Tyszka chwali się pięknym apartamentem w centrum Warszawy