Od premiery ostatniego odcinka Przyjaciół minęło 14 lat, a to chyba dobry moment, żeby jeszcze raz przypomnieć sobie perypetie Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa, Joey'a i Chandlera. Tym razem, wracamy do was z odświeżonymi, totalnie współczesnymi wersjami mieszkań bohaterów naszego ulubionego amerykańskiego serialu.

Projektanci Modsy postanowili zaprojektować mieszkania najpopularniejszych przyjaciół na świecie w taki sposób, w jaki najprawdopodobniej wyglądałyby w 2018 roku. Nie zapomnieli jednak o kultowych elementach wystroju serialowych apartamentów, jak np. fioletowe drzwi w domu Mone i Chandlera, tabliczka na drzwiach Joey'a, czy jego pluszowy pingwinek, którego tak bardzo kochał, że nie był w stanie oddać go małej Emmie. Poza tym, wszystkie projekty naprawdę wpasowują się w aktualnie panujące trendy wnętrzarskie – widać to szczególnie w mieszkaniu Rachel, gdzie zadbano m.in. o najmodniejsze aksamitne dodatki. Mieszkanie Joey'a jest natomiast bardzo surowe i męskie - na pewno nie jeden facet chciałby zamieszkać w takim miejscu, a cztery kąty Moniki i Chandlera wyglądają niesamowicie przytulnie. Z tego wnętrza bije prawdziwe ciepło domowego ogniska.

ZOBACZ TAKŻE: Teraz wiemy już wszystko o mieszkaniu Moniki z „Przyjaciół”! >>>

W naszej galerii znajdziecie mieszkania zaprojektowane przez ekipę Modsy. Musimy przyznać, że ten projekt skradł nasze serca – wykonali kawał naprawdę dobrej roboty, a my wiemy już, czym będziemy się inspirować, projektując własne mieszkania.