Kiedy my nadal zastanawiamy się, czy Daniel Craig będzie jednak Jamesem Bondem i pojawi się w kolejnej części przygód Agenta 007, Brytyjczyk na brak pracy i innych projektów ze swoim udziałem narzekać nie może. W sierpniu na ekrany kin wejdzie Logan Lucky, najnowszy obraz Stevena Soderbergha, twórcy Erin Brokovich, trylogii Ocean's, Magic Mike'a, Wielkiego Liberace czy Panaceum. A w jednej z głównych ról pojawi się właśnie Craig. I to w takim wydaniu, w jakim jeszcze go nie widzieliście. 

Po zwiastunie Logan Lucky, który jest już dostępny w sieci, można się spodziewać, że filmowy James Bond objawi nam swój komediowy talent, wcielając się w rolę byłego więźnia i speca od materiałów wybuchowych z tlenionym blondem na głowie, Joe Banga. Równie zabawnie zapowiadają się Adam Driver i Channing Tatum, czyli bracia Clyde i Jimmy Logan. Postać grana przez Daniela Craiga pomoże im zrealizować iście szalony plan - zgarnąć miliony dolarów podczas legendarnego wyścigu Coca-Cola 600 na torze Charlotte.

W obsadzie nowej produkcji Soderbergha znaleźli się również Katie Holmes, Hilary Swank, Riley Keough, Sebastian Stan, Seth MacFerlane i Katherine Waterston