W najbliższy weekend Syreni Śpiew zaskoczy nas ponownie absolutnie wyjątkowym wydarzeniem. Już w tą sobotę 27 listopada wystąpi jedna z największych gwiazd francuskiej muzyki elektronicznej KUNGS. Pod pseudonimem KUNGS ukrywa się 24-letni Valentin Brunel, DJ, producent muzyczny oraz muzyk pochodzący z południowej części Lazurowego Wybrzeża. Muzyką zaczął interesować się już w wieku pięciu lat, początkowo grał na djembe, instrumencie perkusyjnym, który był prezentem od jego rodziców. Natomiast w wieku siedemnastu lat zaczął pisać własne kompozycje muzyczne. Poważną karierę muzyczną rozpoczął w 2015 roku i od tamtego czasu nie zwalnia tempa, a jego przeboje cieszą uszy słuchaczy na każdej imprezie. 

Jego pierwszy album „Layers" ukazał się w 2016 roku po ogromnym sukcesie singla  „This Girl”, który był numerem 1 w ponad 45 krajach i do tej pory zgromadził ponad 3 miliardy odsłuchań na platformach stremingowych.Z kolei „Never Going Home” jeden z jego najnowszych singli, stał się obowiązkowym elementem playlisty na każdej imprezie. Świat oszalał na punkcie utworu, który w bardzo krótkim czasie stał się jednym z największych hitów tego lata.  Między innymi te przeboje oraz wiele innych pozycji z playlisty francuskiego wykonawcy usłyszycie w najbliższą sobotę na Placu Konesera w Warszawie. 

Valentino gościł już na syreniej scenie w 2016 roku i już wtedy, na początku swojej muzycznej przygody rozpalił tłum do czerwoności. To była niezwykła, długa noc w atmosferze świetnej muzyki Deep House na najwyższym, światowym poziomie. Po pięciu latach przyszła pora na wielką powtórkę! To wyjątkowa okazja zobaczyć, a przede wszystkim usłyszeć młodego, utalentowanego artystę na żywo w Warszawie. 

Jesteś miłośnikiem muzyki elektronicznej? Nogi same rwą się do tańca w rytm muzyki house? W takim razie nie może Cię zabraknąć w Syrenim Śpiewie! To będzie raj dla wszystkich fanów Kungs, ale nie tylko! Gwarantujemy świetną zabawę oraz szaleństwa na parkiecie każdemu, kto w najbliższą sobotę pojawi się w Syrenim Śpiewie. Po występie francuskiej gwiazdy na scenie pojawi się zespół, z którego słynie Syreni Śpiew. Muzyka na żywo to przecież ich specjalność! 
Bilety do kupienia pod linkiem: https://emenago.com/i/syrenispiewrezerwacje/event/52736.

Rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc nie czekaj ani chwili i zaopatrz się w wejściówki razem z gronem najbliższych przyjaciół ! Rozerwij się i daj się porwać w wir zabawy.

Do Syreniego Śpiewu zawita wyjątkowy gość z wyjątkowo ciekawym repertuarem muzycznym, przekonaj się sam a na pewno nie pożałujesz. Taka okazja może się szybko nie powtórzyć. Obecność obowiązkowa!

Zobacz także: