Tamara Arciuch nie może raczej narzekać na brak interesujących propozycji zawodowych. Aktorka regularnie występuje na deskach teatralnych, a do tego pojawia się w takich popularnych produkcjach telewizyjnych jak „Ojciec Mateusz”, „W rytmie serca” czy „Tajemnica zawodowa”. W 2021 roku można była ją także oglądać w czternastej edycji programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym wcześniej przez kilka sezonów występował w roli jurora jej partner, aktor Bartłomiej Kasprzykowski.

Tamara Arciuch opublikowała nowe zdjęcie. Posypały się gratulacje

Nie jest tajemnicą, że znana i lubiana para poznała się w pracy, a konkretnie na planie serialu komediowego „Halo Hans!”. Szybko okazało się, że ich relacja to coś znacznie poważniejszego niż przelotny romans. Są razem już kilkanaście lat i wychowują dwoje wspólnych dzieci, Michała i Nadię. Czy ich rodzina wkrótce ponownie się powiększy? Takie pytanie mogą sobie zadawać wszyscy ci, którzy natknęli się ostatnio na artykuły serwisów plotkarskich donoszące o rzekomej ciąży aktorki.

Wszystko zaczęło się od wpisu Tamary Arciuch na temat obchodzonego 15 lutego Międzynarodowego Dnia Walki z Nowotworami Dziecięcymi. Aktorka postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w mediach społecznościowych w szczytnym celu i poinformowała o kampanii społecznej (P)OKAŻ SERCE, której celem jest zwiększenie świadomości społecznej dot. nowotworów dziecięcych i ich zbyt późnego rozpoznawania. Swój wpis na temat akcji organizowanej przez Klinikę Onkologii Instytutu Matki i Dziecka opatrzyła zdjęciem, na którym układa dłonie w kształt serca na wysokości brzucha.

Zdecydowana większość internautów nie miała żadnego problemu ze zrozumieniem przesłania posta. Znaleźli się jednak też tacy, którzy wymowny gest aktorki odebrali jako... komunikat na temat ciąży.

Wow, gratulacje!

Widać po buzi

Przecież widać zaokrąglony brzuszek, gratulacje Pani Tamaro. Pięknie! 

– czytamy w komentarzach na Instagramie.

Jak można się było spodziewać, temat błyskawicznie podchwyciły internetowe tabloidy, w efekcie czego już po paru godzinach od publikacji posta aktorki w sieci pojawiły się nagłówki ogłaszające jej rzekomą ciążę.

Tamara Arciuch reaguje na doniesienia o swojej rzekomej ciąży

Gwiazda filmu „Wesele” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego postanowiła zareagować. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym odniosła się do całego zamieszania.

Wsparłam dziś akcję Instytutu Matki i Dziecka, która promuje wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. Akcja nazywa się (P)OKAŻ SERCE. Na moim Instagramie umieściłam post z poniższym zdjęciem, a tymczasem internet... – napisała.

Zobacz także:

Najbardziej mi się podoba, że oni już tu widzą zaokrąglony brzuszek. No i oczywiście niezawodni internauci ze swoim słodkim hejcikiem – dodała, wyśmiewając spekulacje dotyczące jej odmiennego stanu.

Arciuch udostępniła też screen wiadomości, jaką wysłała do redakcji jednego z serwisów plotkarskich, który zwrócił się do niej z prośbą o komentarz na temat ciąży.

Dzień dobry. Moja propozycja dla wszystkich zainteresowanych jest taka, by czytać również tekst, nie tylko oglądać zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie – odpowiedziała na wiadomość profilu Świat Gwiazd.

Myślicie, że wpis Tamary Arciuch da niektórym internautom i redaktorom do myślenia?