Dwunasty sezon programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami trwa w najlepsze. Początkowe eliminacje nie były raczej wielkim zaskoczeniem dla tych, którzy choć minimalnie znają się na tańcu lub przynajmniej uważnie słuchają opinii wydawanych przez Iwonę Pavlović i Michała Malitowskiego. Z show Telewizji Polsat w pierwszej kolejności odpadli bowiem celebryci, którzy znacznie odstawali swoimi umiejętnościami od pozostałych uczestników tej edycji tanecznego show.

Himalaista Denis Urubko oraz fit-influencer Wojciech Węcławowicz, znany w sieci lepiej jako Fit Oldboy, nie tylko nie mogli liczyć na wysokie noty od jury, ale też nie otrzymywali zbyt wielu głosów od widzów, przez co szybko pożegnali się z marzeniami o zdobyciu Kryształowej Kuli i nagrody pieniężnej w wysokości 100 tysięcy złotych. Kto z kolei zakończył swoją przygodę z Tańcem z Gwiazdami w trzecim odcinku? Tego nie było już tak łatwo przewidzieć!

„Taniec z Gwiazdami 12” – co się działo w 3. odcinku?

W trzecim odcinku Tańca z Gwiazdami 12 w Polsacie na widzów czekała ogromna dawka emocji związanych nie tylko z tanecznymi popisami na parkiecie. Przed każdym z występów wyemitowane zostały bowiem specjalne materiały wideo z emocjonalnych wizyt uczestników w ich rodzinnych stronach. Razem z Kingą Sawczuk, Oliwią Bieniuk, Sylwią Bombą, Piotrem Mrozem, Radkiem Liszewskim i innymi odwiedzimy m.in. Przasnysz, Gdynię, Kwidzyn, Różan i Sejny. Producenci przygotowali naprawdę sporą dawkę wzruszeń!

„Taniec z Gwiazdami 12” – kto odpadł 13.09.2021?

O tym, kto dziś pożegnał się z programem jak zwykle zadecydowali wspólnie jurorzy oraz widzowie, którzy brali udział w płatnym głosowaniu SMS oraz skorzystali z oficjalnej aplikacji Tańca z Gwiazdami, gdzie co tydzień można oddawać darmowy głos na jedną z par. Zdaniem jury w tym odcinku najlepiej poradzili sobie Kajra i Rafał, którzy jako pierwsi w tym sezonie zdobyli cztery dziesiątki, czyli najwyższe noty od wszystkich oceniających, za swoją rumbę w rytm poruszającego utworu Nie żałuję z repertuaru Edyty Geppert. Żona Sławomira Zapały i jej taneczny partner dodatkowo zdobyli pięć punktów za trzecie miejsce w tanecznym maratonie, który odbył się pod koniec odcinka. 

Najniższą notę od jury uzyskali Iza Małysz i Stefano Terrazzino – za swoją sambę i niestety ostatnie miejsce w maratonie tanecznym udało im się zdobyć w sumie tylko 23 punkty.

Ostateczne wyniki tradycyjnie ogłosił prowadzący Krzysztof Ibisz. Decyzją jury i widzów w trzecim odcinku Tańca z Gwiazdami 12 w Polsacie z programem pożegnali się Radek Liszewski i Lenka Klimentova.