Taniec z Gwiazdami to już kultowe show w Polsce. I raczej nie zaprzeczą nawet ci, którzy nie widzieli nawet ani jednego odcinka. Program stworzony na podstawie Dancing with the Stars z BBC jest w naszym kraju od 2005 roku. Przez trzynaście edycji, do 2011 roku emitowany był w stacji TVN, później - po czterech latach przerwy, został przejęty przez telewizję Polsat.

Aktualnie, jesteśmy już na finiszu ósmej edycji Tańca z Gwiazdami (za nami siedem odcinków) i musimy przyznać, że jest jednym z najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych jak dotąd sezonów. Wśród gwiazd rywalizujących o Kryształową Kulę można było podziwiać m.in. Wiktorię Gąsiewską, Krzysztofa Gojdzia, czy Renatę Kaczoruk. Ale niestety oni pożegnali się już z programem. Na parkiecie wciąż jednak możemy oglądać Popka, Kasię Dziurską, Dariusza Wieteskę i Beatę Tadlę.

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 7: Znamy terminy i miejsca castingów!

Chyba większość z nas zastanawia się, czy nastąpi kontynuacja Tańca z Gwiazdami, dlatego spieszymy z dobrą wiadomością. Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji Polsat, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznała, że będzie dziewiąta edycja show. Program pojawi się ponownie na antenie Polsatu wiosną 2019. Prawdopodobnie, nie zmieni się także czas emisji TzG, czyli plany na piątkowy wieczór można uznać za udane. Cieszycie się?