Powieści o przygodach małego czarodzieja i jego przyjaciół autorstwa J.K. Rowling, a także filmy na ich podstawie nie tracą na popularności. Wręcz przeciwnie! Podbijają serca kolejnych – młodych czytelników oraz widzów. Wiele osób przyznaje, że historia Harry’ego Pottera na zawsze odmieniła ich życie. Nic więc dziwnego, że tatuaże inspirowane kultowymi książkami oraz filmami cieszą się taką popularnością na całym świecie. Poniżej prezentujemy najpiękniejsze inspiracje na tatuaże dla fanów Harry’ego Pottera. Sprawdź, jakie wzory królują na Instagramie.

Tatuaże dla fanów Harry’ego Pottera

Instagram to prawdziwa kopalnia inspiracji. Dlatego to właśnie tam poszukałyśmy najpiękniejszych tatuaży dla fanów Harry’ego Pottera. Jakie wzory królują w popularnej aplikacji? Do grona tych najpopularniejszych należą tatuaże inspirowane postacią Harry’ego Pottera, np. okrągłe okulary i błyskawica, a także wzory w kształcie imponującego budynku Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.  Fanki oraz fani historii młodego czarodzieja chętnie tatuują sobie także numer jedynego w swoim rodzaju peronu 9 ¾.

Kolejne propozycje, których nie można pominąć, pisząc o tatuażach dla fanek i fanów Harry’ego Pottera, to sowa, różdżka albo Złoty Znicz, czyli mała piłeczka ze skrzydłami – używa się jej do gry w Quidditcha.

Sporym zainteresowaniem cieszą się również cytaty z książek J.K. Rowling oraz zaklęcia. Jeżeli chodzi o wszelkie napisy, najlepiej prezentują się one na żebrach i na przedramieniu. Z kolei te najmniejsze (np. pojedyncze słowa) wyglądają świetnie na palcach u dłoni. Tatuaże na palcach są bardzo popularne. Warto jednak pamiętać, że trudno je zakryć (w grę wchodzą jedynie rękawiczki).

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć kilkadziesiąt pomysłów na tatuaże dla fanek i fanów Harry’ego Pottera. Warto się nimi zainspirować! Ale pamiętaj, że tatuaż – tatuażowi nierówny. Efekt finalny zależy od Twoich preferencji (o tego, czy wolisz subtelne wzory w rozmiarze XS, czy te kolorowe, większe i bardziej skomplikowane), a także od stylistyki, w której specjalizuje się tatuatorka czy tatuator odpowiedzialny za kolejną pracę na Twoim ciele.

Astro tatuaże, czyli najpiękniejsze wzory dla każdego znaku zodiaku i fanów astrologii >>>