Kilka tygodni temuTaylor Swifti Calvin Harris świętowali pierwszą rocznicę związku, a tymczasem spędzają wspólne wakacje pod palmami. Zdjęciami z wypadu postanowili podzielić się na swoich Instagramach. Aż miło popatrzeć na ich wspólne szczęście. 

Wakacje Taylor i Calvina w raju

Krystalicznie czysta woda, biały piasek i bezchmurne niebo. Swift zabrała swojego chłopaka do raju - nic dziwnego, że dzieli się tymi zdjęciami ze swoimi fanami. Para wygląda na szalenie zakochaną i szczęśliwą. Artystka postanowiła nawet podzielić się swoim szczęściem i dodała zdjęcie, na którym widnieje napis stworzony na plaży "TS+AW". Słodka Taylor!

Wszystkie związki Taylor Swift

Calvin Harris to siódmy chłopak Taylor Swift. Wcześniej amerykańska piosenkarka spotykała się wokalistą Joe Jonasem (w 2008 roku), a także z Taylorem Lautnerem, Johnem Mayerem, Jakem Gyllenhaalem, Connorem Kennedym oraz Harrym Stylesem. Od marca 2015 roku związana jest z DJ-em i producentem muzycznym Calvinem Harrisem. W przeszłości Harris (prawdziwe imię i nazwisko to Adam Wiles) związany był między innymi z brytyjską piosenkarką Ritą Orą. Czyżby słabość do artystek?

Taylor i Calvin idealną parą w muzycznym showbiznesie

Taylor i Calvin to wręcz idealna para muzyczna, a na pewno jedna z najbardziej rozchwytywanych. Taylor Swift do 2015 roku sprzedała prawie 30 milionów egzemplarzy swoich płyt. Ilość ta sprawiła, że jest siódmą w historii piosenkarką, która sprzedała największą ilość egzemplarzy swoich albumów od 1991 roku. Calvin Harris został pierwszym brytyjskim artystą, który osiągnął miliard odsłuchań w serwisie streamingowym Spotify. Od 2013 roku znajduje się na szczycie listy najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie. Zdobył niezliczoną ilość nagród w tym "muzycznego Oscara", czyli nagrodę Grammy

ZDJĘCIA Z WAKACJI TAYLOR SWIFT I CALVINA HARRISA W GALERII >>>