Miesiąc temu Taylor Swift i Zayn zaskoczyli wszystkich swoich fanów i nagrali wspólnie piosenkę. Na swoim Instagramie piosenkarka zdradziła, że klip do utworu pojawi się o północy 26.01.2017.

Utwór "I Don't Wanna Live Forever" znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do najnowszej części filmu o przygodach Anastasii Steele i Christiana Greya. Już wcześniej przewidywano, że premiera "Ciemniejszej strony Greya" będzie najgorętszym wydarzeniem 2017 roku, jednak biorąc pod uwagę ścieżkę dźwiękową przepełnioną największymi nazwiskami rynku muzycznego, można stwierdzić, że jest to wręcz pewne! 

ZOBACZCIE NAJNOWSZY ZWIASTUN FILMU "CIEMNIEJSZA STRONA GREYA" >>>

Jako dowód wystarczy spojrzeć na sukces debiutanckiego singla młodych gwiazd! W dniu premiery, utwór zdążył trafić na pierwsze miejsce listy przebojów iTunes! Z poparciem takich gwiazd jak Gigi Hadid i Leny Dunhman w ogóle nas to nie dziwi. Oczywiście największą robotę zdziałali tutaj oddani fani dwójki artystów. W kilka godzin cały internet zapełnił się memami i postami dotyczącymi najnowszej piosenki Taylor i Zayna. 

Zobaczcie cały teledysk do piosenki "I Don't Wanna Live Forever". Klip utrzymany jest w klimacie serii filmów o Anastasii i Christianie. Hot!