W dzisiejszych czasach ciężko jest nam się zorganizować bez pomocy technologii. Wszystko przez ciągły bieg, natłok obowiązków oraz to, że czasem musimy zmierzyć się z takimi dziedzinami, o których nie wiemy nic.

Właśnie dlatego, pojawia się coraz więcej aplikacji z kategorii parentingowej. Nie wszystkie są jednak przejrzyste lub (co gorsze) godne zaufania. Istnieją jednak takie, które mają szansę zaspokoić potrzeby wszystkich przyszłych rodziców lub tych, którzy właśnie powitali na świecie swoje dziecko. Aplikacje HiFamily są rzeczowe, przejrzyste, a do tego opatrzone pięknymi grafikami. Dzięki nim, przyszli rodzice dokładnie zaplanują dziewięć miesięcy oczekiwania oraz pierwszy rok, który spędzą z maleństwem.

Kiedy nie korzystasz z telefonu... rośnie drzewo! Dzięki tej aplikacji zaczniesz walczyć z uzależnieniem od social mediów >>>
 

Aplikacja HiMommy!

Ta aplikacja prowadzi mamy przez cały okres ciąży i pozwala nawiązać niesamowity, bliski kontakt z dzieckiem. Aplikacja codziennie wysyła powiadomienia prosto z brzucha, co nadaje temu niezwykle osobisty wyraz. Do tego, przyszłe mamy są w stanie monitorować rozwój i wzrost maleństwa, a apka regularnie porównuje jego wagę do owoców i warzyw. Co ważne, w czasie trwania ciąży, każda użytkowniczka otrzyma gotową listę rzeczy, które powinna zabrać ze sobą do szpitala.
 

Aplikacja HiDaddy!

Teraz coś dla mężczyzn, którzy jak najlepiej chcą wypaść w roli ojca. Dzięki tej aplikacji, panom łatwiej będzie zrozumieć, jaki jest przebieg ciąży, a także łatwiej utożsamią się z rozwijającym się dzieckiem oraz swoją partnerką w ciąży. Apka będzie również niezwykle pomocna w momentach trudnych dla kobiet, a konkretniej, kiedy targają nimi skrajne emocje związane z burzą hormonalną.
 

Aplikacja HiBaby! - wersja na Androida

Z tej aplikacji korzystać będą kobiety, które zaczynają karmić piersią. Młode mamy będą w stanie sprawdzić, ile trwa proces karmienia, z której piersi odbyło się ostatnie karmienie oraz czy dziecku zostało podane mleko naturalne, czy jednak to modyfikowane – z butelki. Kobieta zajmująca się maleństwem, na spokojnie będzie monitorować okres karmienia piersią, a także z łatwością będzie w stanie sprawdzić, czy jej pociacha dostaje pokarm odpowiednio często.
 

Aplikacja HiBaby! - wersja na iOS

Apka HiBaby! w wersji przeznaczonej dla systemu iOS, przeprowadzi świeżo upieczonych rodziców przez pierwszy rok maleństwa na świecie. Aplikacja regularnie będzie wysyłać komunikaty dotyczące rozwoju maluszka, oraz przygotuje rodziców na to, co może wydarzyć się niedługo – wszystko po to, aby mama i tata byli spokojni i lepiej zrozumieli świat widziany oczami dziecka.

Zobacz także: Jak usunąć konto na Instagramie? >>>