Największą zaletą tego cieszącego się rosnącą sympatią trendu jest to, że można go stosować bez żadnych ograniczeń. Kwadraty? Proszę bardzo. Łączenie wzorów na różnych paznokciach? Dobrze. Na jednym paznokciu? Jeszcze ciekawiej. Nie tylko manicurzystki przewidują, że ten manicure zrobi furorę w 2018 roku, także wyszukiwania na Pintereście, które sięgają 83%, wskazują, że ta tendencja warta jest uwagi i przetestowania.

Dodatkowo ostatnie rewelacje dotyczące stosowania hybdrydy trochę ostudziły nasz zapał względem tej metody, w związku z czym chętniej szukamy alternatywy w klasycznym manicure; jeśli już miałybyśmy zrezygnować z zalet manicure hybrydowego, to przynajmniej niech to będzie coś, dla czego naprawdę warto stracić głowę.

Wracając to trendów dotyczących paznokci, Kim Truong, której swoje dłonie powierzają m.in. Kim, Kylie i Khloé Kardashian, wspomina także o innych modnych rozwiązaniach, jak np. ciemnych kolorach, abstrakcyjnych wzorach, czy metalicznym blasku jako tych, które chętnie powitamy, wskazując jednak, że to geometria będzie wiodła prym.

Macie pomysł na taki manicure? Które wzory i w jakiej konfiguracji wybierzecie?