Gdy Kylie Jenner dowiedziała się , że jest w ciąży, chciała trzymać tę kwestię z dala od mediów tak długo, jak tylko się da. I faktycznie, dopóki dziecko nie pojawiło się na świecie, zaznała trochę prywatności. Ale szybko się zaczęło: gdy tylko uchyliła rąbka tajemnicy, opinia publiczna poczuła, że ma pełne prawa do Stormi. Najpierw chciano na siłę rozwieść jej rodziców przekonując, że ciąża była wpadką, a dziecko szybko stanie miedzy młodymi, niegotowymi do nowej roli rodzicami. Potem usiłowano wmanewrować w ojcostwo Stormi ochroniarza Kylie dowodząc w mediach społecznościach rzekomego podobieństwa dziecka do niego. Szybko zabrakło argumentów i czegokolwiek, do czego można by się przyczepić. I co się okazało? Ze Kylie, Travis Scott i mała Stormi są wyjątkowo udaną i szczęśliwą rodziną, którą łączą silne więzy i której bliskości wielu mogłoby zazdrościć. Tego dowodzą ostatnie zdjęcia zamieszczone przez celebrytkę na swoim instagramowym profilu.

Travis Scott szaleje na punkcie małej Stormi. Oto najlepszy dowód!

Na jednym z nich Kylie portretuje siebie trzymającą w objęciach córeczkę i opatruje je wzruszającym komentarzem: I love you so much. A living breathing piece of my heart. Pośród 7 i pół miliona entuzjastycznych komentarzy znajdziemy tu także ten od Khloe, która sama jest młodą mamą. Pisze: Czy bycie mamą nie jest wspaniałe?

Kolejne, nie mniej rozczulające ujęcia przedstawiają Travisa z roześmianą Stormi na rękach. Tym razem Kylie wyznaje: Tylko najbliżsi wiedzą, jak ciężko pracujesz. Uwielbiam przyglądać się, jak realizujesz swoje marzenia. (…) Jestem z ciebie taka dumna! A Travis rewanżuje się jej równie czułym wyznaniem (I love you wifey).

I faktycznie, gołym okiem widać, że dobra passa Kylie Jenner i Travisa Scotta trwa. Wczesne macierzyństwo okazało się najwyraźniej bardzo spajającym, rozwijającym doświadczeniem, które nie tylko nie przeszkodziło im w realizowaniu się, ale przede wszystkim bardzo ich wzmocniło. Trzeba przyznać, że to raczej rzadki scenariusz, ale za to napawający ogromnym optymizmem!

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów tej relacji? A może zastanawia was, co słychać u innych sióstr z klanu Kardashian-Jenner,jak wyglądały początki ich karier i wszystkiego tego, co znamy dziś? Jeśli tak, mamy dla was dobrą wiadomość! Już dziś na kanale E! Entertainment rusza maraton produkcji Z kamerą u Kardashianów pod hasłem "Kardashianowie non-stop" – do niedzieli 2.12 do obejrzenia będą wszystkie odcinki tej rodzinnej sagi od jej pierwszego sezonu i odcinka! Będziecie oglądać?

Najlepsza rada, jaką Kylie Jenner dostała od swojej mamy