Nasz zachwyt tęczowymi produktami nie słabnie, dlatego powracamy z kolejną dawką różowo-niebiesko-fioletowych hitów. Tym razem, są to lody, ale nie byle jakie lody, bo te są prawdziwie magiczne. Zresztą ich nazwa - Unicorn Magic ice cream – mówi sama za siebie.

To cudo, które zostało wprowadzone do sieci sklepów Target, ma różową, trochę kwaśną bazę oraz niebieską warstwę, która smakuje jak maliny. Co najlepsze, całość posypana jest słodkim lukrem oraz brokatowymi cukierkami. Może być lepiej?!

Lody Unicorn Magic sprzedawane są w pudełkach o wadze 48 uncji, co po przeliczeniu daje niemalże półtora kilograma! Jedna porcja tego magicznego przysmaku, która według producenta liczy sobie 100 g (tak, wiemy, że to mało i uważamy, że dałybyśmy radę zjeść więcej) zawiera 220 kalorii, sześć gramów tłuszczów nasyconych, 25 gramów cukru i 85 miligramów sodu.

ZOBACZ TAKŻE: 3 metrowy jednorożec to wszystko, czego potrzebujesz na wakacyjną imprezę

Niestety, nie można kupić ich online, a sprzedaż stacjonarna również jest dość ciężka, ponieważ Unicorn Magic zostały wprowadzone jedynie do kilkunastu wybranych oddziałów sklepu - na próżno szukać ich w lokalnych sklepikach. Mamy jednak nadzieję, ż! to tylko kwestia czasu… A może kiedy trafią także do Polski? Tego sobie życzymy!