Domek na plaży, wakacyjna miłość, wieczna przyjaźń – „Tego lata stałam się piękna” ma w sobie wszystko to, za co najbardziej kochamy romantyczne powieści dla nastolatków. Trudno się jednak temu dziwić. W końcu napisała ją autorka superpopularnej serii „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Brakowało wam już nieco tego typu produkcji? Mamy świetne wieści. Książka Jenny Han z 2009 roku w końcu także doczekała się ekranizacji.

„Tego lata stałam się piękna” – o czym jest?

„Tego lata stałam się piękna” to pierwsza część trylogii „Lato”, której główną bohaterką jest nastolatka Isabel „Belly” Conklin. Jej perypetie skupiają się w głównej mierze wokół jej relacji z braćmi Fisher – Conradem i Jeremiahem. W pierwszym podkochuje się od dzieciństwa, drugi z kolei jest jej najlepszym przyjacielem.

Tego lata nadchodzi przełom. Chłopcy przestają widzieć w niej młodszą siostrę. To także ich ostatnie wspólne wakacje. Niebawem każdy z braci znajdzie się u progu dorosłości i zajmie się innymi sprawami.

Co z tego wyniknie? Nie będziemy wam psuć zabawy. Przekonajcie się sami, zaglądając do książek Jenny Han lub... czekajcie na zbliżającą się wielkimi krokami premierę serialu na podstawie pierwszej odsłony tego bestsellerowego cyklu.

„Tego lata stałam się piękna” – obsada serialu

Z informacji udostępnionych przez dystrybutora dowiadujemy się, że w obsadzie „Tego lata stałam się piękna” znalazła się cała plejada młodych aktorów i aktorek: Lola Tung (Belly), Gavin Casalegno (Jeremiah), Christopher Briney (Conrad), Kelsey Rose Healey (Dara), Sarah Hudson (Paige), Connor Hammond (Liam) i Shea Pritchard (Trevor).

fot. mat. prasowe Prime Video

„Tego lata stałam się piękna” – zwiastun

Pierwszy teaser serialu „Tego lata stałam się piękna” trafił do sieci na początku maja i w ciągu zaledwie paru dni na samym tylko YouTube został wyświetlony już blisko 3 miliony razy. Zapowiada się hit? Na to wygląda! PS. W zwiastunie usłyszeć można nową wersję przeboju Taylor Swift pt. „This Love (Taylor’s Version)”.

„Tego lata stałam się piękna” – kiedy i gdzie oglądać?

Wyczekiwana produkcja trafi na ekrany jeszcze tej wiosny. Premiera „Tego lata stałam się piękna” została bowiem zaplanowana na piątek, 17 czerwca. Siedmioodcinkowy serial będzie dostępny na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

Zobacz także:

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.