Zorza to współczesne bistro, które zachwyca nie tylko wyśmienitą kuchnią, ale także  wyjątkowym, stylowym wnętrzem, pełnym szlachetnych rozwiązań i designerskich dodatków. Nie trudno zakochać się w tym miejscu. Warszawski lokal cieszy ciało i duszę nieustannie od świtu do nocy. Zawsze z dużym powodzeniem. Nie inaczej będzie w noc sylwestrową, która rozpocznie się wspaniałą podróżą do Wenecji.

Kojarzycie wijący się przez miasto Kanał Grande, piękny Most Rialto z szeregiem arkad czy Plac Św. Marka? Jakże piękne są te wąskie uliczki i kanały. Za pomocą wyjątkowych wariacji na temat włoskich smaków i zapachów Zorza poprowadzi Was w niezwykłą kulinarną podróż (również w wersji wegetariańskiej). To będzie wspaniała sylwestrowa kolacja zakończona wyborem najlepszych deserów. Do tego oczywiście koktajl na powitanie oraz bąbelki o północy. Nowy rok musi być jeszcze lepszy niż poprzedni!

Jeśli macie ochotę bawić się dalej i hucznie świętować to koniecznie włóżcie maski, a gondolier po kolacji przeprowadzi Was tajemnym, podziemnym przejściem prosto do Welesa, który obnaży oblicze legendarnego miasta na wodzie i zdradzi jego największe tajemnice! Tylko Wam będzie dane poznać te sekretne wrota.

W Welesie czeka noc skąpaną w krystalicznym świetle księżyca odbijającego się od wszechogarniającego bogactwa, zdobnych szat i weneckich luster… gorące tajemnice mieszkańców stu włoskich wysp niosące się cichym echem, dźwięczny brzęk weneckiego szkła, szybki puls serca i romantyczny zryw Casanovy! Oto rytm włoskiej zabawy, który niespodziewanie okrywa głęboka cisza niezgłębionych zakątków , małych uliczek i długich kanałów po to, aby za chwilę znowu zapłonąć energią tej sylwestrowej nocy!
Doskonała muzyka na żywo w wykonaniu Patryka Walczaka i występy Dj’a Robby Rupello nie pozwolą nikomu ochłonąć w cudownym tańcu. Do tego przekąski w włoskiej wersji oraz oczywiście open bar w rękach najlepszych barmanów.

Chcecie poznać twarz, która kryje się za aksamitną maską? Weles i Zorza z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości. Niech w sylwestrową noc weneckie miasto rozkwitnie tu mocą wiecznie żywej zabawy, włoskich przysmaków i nieodkrytych tajemnic! Chyba już wiecie, że nie może Was zabraknąć.

Więcej informacji: www.grupawarszawa.com/sylwester

ZORZA
rezerwacje@zorzabistro.pl
 +48 668 401 844
Żurawia 6/12, Warszawa


 

WELES
rezerwacje@welesbar.pl
+48 602 773 997
Nowogrodzka 11, Warszawa