Lista rekordów, jakie pobił kawałek Despacito, za którego sukcesem stoją Luis Fonsi i Daddy Yankee, jest naprawdę długa. Jednym z tych największych jest z pewnością rekordowa liczba odsłon na platformie YouTube, która sięgnęła - uwaga - pięciu miliardów. I kiedy pod wideoklipem na początku kwietnia pojawiła się ta informacja, kilka dni po tym stało się coś, czego totalnie nikt się nie spodziewał. Teledysk został usunięty z YouTube'a! A dokładnie zhakowany, a w miejsce śpiewającego Fonsiego i jego rapującego kolegi pojawiły się postacie w maskach i z bronią.

To wszystko sprawka hakerów tytułujących się jako Prosox i Kuroi’sh, o czym sami nie omieszkali poinformować pod wideo. Co więcej, zamieścili jeszcze hasło "Free Palestine", które znalazło się także pod innymi zhakowanymi teledyskami. Ofiarami hakerów padły jeszcze youtube'owe konta takich artystów, jak Selena GomezShakira, Taylor Swift, Drake, Maroon 5 i Iggy Azaela

ZOBACZ TAKŻE: Wszystko, co powinniście wiedzieć o płycie „SOMA 0,5 mg” Taconafide!

Choć ten stan stan rzeczy opisany wyżej trwał tylko chwilowo, bo teledysk Despacito ponownie można obejrzeć bez zakłóceń, autor hitu wszech czasów z pewnością musiał przeżyć chwile grozy. Nie ucierpiał oczywiście wynik, jaki portorykańskiemu artyście udało się osiągnąć, który notabene, nieustannie rośnie. Więc jeśli zdążyliście już zapomnieć o tym, co w minione wakacje rządziło praktycznie w większości stacji radiowych, na Spotify no i oczywiście na YouTube, podziękujcie duetowi Prosox i Kuroi'sh, którzy właśnie w bardzo efektowny sposób Wam przypomnieli.