Singiel "On My Way" jest pierwszą piosenkę po wydaniu debiutanckiego albumu Mariny pod tytułem "Hard Beat" w 2011 roku. Po 5 latach artystka wraca na scenę muzyczną dojrzalsza i odmieniona muzycznie.

Now utwór zwiastujący drugą płytę Mariny został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii z Petem Boxsta (Jessie J, James Arthur, Sugababes), Arrowem Benjaminem (Beyonce, Naughty Boy). Teledysk wyreżyserowała Sasha Samsonova (Kylie Jenner, John Legend, Fifth Harmony). Materiał kręcony był w słonecznej Kalifornii.

"On My Way to moja pierwsza piosenka nagrana z Petem i Arrowem w londyńskim studio. W 2011 roku, po zakończeniu trasy koncertowej promującej mój debiutancki album, byłam zmuszona zawiesić swoją karierę artystyczną, gdyż na strunie głosowej zdiagnozowano u mnie polipa. Poleciałem do Stanów Zjednoczonych, aby zobaczyć się z doktorem Stevenem Zeitelsem (tym samym, który zajmował się podobnymi kwestiami m.in. u Adele, Sama Smitha, czy Stevena Taylera). Po operacji i długiej terapii, zaczęłam odzyskiwać głos i rozpoczęłam pracę nad nowymi piosenkami. Wtedy też zostałam zauważona przez producenta Pete Boxsta, który pracował z wielkimi, światowymi gwiazdami, oraz przez Arrowa Benjamina, który chwilę potem wydał singiel "Running" z Beyonce, co uczyniło go cenionym na całym świecie wokalistą. To właśnie z Petem i Arrowem nagrałam kilka piosenek, a wszystko zaczęło się od On My Way" - wyjaśniła MaRina. 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z PLANU TELEDYSKU DO PIOSENKI "ON MY WAY" >>>