Trudno powiedzieć, co działa bardziej na wyobraźnię: magia wizerunku, poczytność i posłuch (Instagram prywatny – 108 milionów followersów; Instagram KKW Beauty - 1,3 miliona followersów), czy to, jakie Kim Kardashian zarabia na tym pieniądze. Jedno jest pewne – marki biją się o to, by znaleźć swoje produkty na liście jej ulubionych (lub chociaż sporadycznie używanych). A Kim nie należy do gwiazd, które łatwo – albo w ogóle – da się kupić. Jako właścicielka własnego brandu ma do kwestii pielęgnacji nie tylko słabość i zamiłowanie, ale przede wszystkim także sporą wiedzę w tym temacie.

I choć nie wszystkie zabiegi, którym poddaje się celebrytka cieszą się takim samym entuzjazmem jej odbiorców (na wampirzy lifting nie byłoby chyba przesadnie dużo chętnych) jest to na pewno temat warty zgłębienia. Na liście pielęgnacyjnych power beauty items, którymi podzieliła się jakiś czas temu na swojej stronie internetowej oraz na Snapchacie (jeszcze zanim Kylie zafundowała firmie milionowe straty), obok tuszu Too Faced i mgiełki do twarzy Omorovicza znalazło się m.in. urządzenie do oczyszczania twarzy. W dodatku doskonale Wam znane!

Kim szczególnie upodobała sobie szczoteczkę do twarzy LUNA Play Plus marki FOREO, która jest także naszym osobistym urodowym hitem. Stworzona ze specjalnego medycznego silikonu (a nie jak większość z nylonu) usuwa makijaż i zanieczyszczenia, a dodatkowo ma delikatne działanie peelingujące. Dzięki temu za jednym zamachem oczyścicie skórę oraz przygotujecie ją pod aplikację produktów nawilżających czy do makijażu. Warto wspomnieć, że tworzywo, z którego jest wykonana, zwiększa jej trwałość nawet do pół roku zakładając, że sięgamy po nią 2 razy dziennie.

ZOBACZ TAKŻE: Najmodniejsza fryzura 2018 roku - nawet Kim Kardashian oszalała na jej punkcie! >>>

To zresztą nie jedyny produkt tej marki, który upodobały sobie gwiazdy. Do stosowania inteligentnej maseczki Foreo UFO z wykorzystaniem światła LED, krioterapii, termoterapii i pulsacji T-Sonic przyznaje się także Victoria Beckham. Nawet za kulisami jej pokazów modelki używają tego gadżetu by polepszyć kondycję skóry!

I teraz najlepsza wiadomość - szczoteczkę soniczną Kim Kardashian od teraz możecie kupić w popularnej sieci aptek Super-Pharm za niecałe 200 zł. Idealne rozwiązanie jeśli nie macie Douglasa pod nosem lub nie chcecie zamawiać online. To jak, jest tu ktoś chętny do testowania?

ZOBACZ TAKŻE: Ten domowy peeling stosuje Kim Kardashian, a jego przygotowanie zajmie wam nie więcej, niż kilka minut >>>