Dla niektórych to właśnie korektor jest tym kosmetykiem, w który warto zainwestować. Łatwy do dopasowania kolor i odpowiednia konsystencja to na tyle rzadko spotykany duet, że każdy kto jest posiadaczem sprawdzonego egzemplarza potwierdzi, że znalezienie go okupione było godzinami przy kosmetycznych stoiskach, albo przed ekranem monitora.

Ci, którzy dodatkowo cenią sobie opinie innych użytkowników zgodzą się, że jednym z intuicyjnie sprawdzonych miejsc w poszukiwaniu najlepszego korektora jest Pinterest. Niezorientowanym spieszymy z wyjaśnieniem, że zdecydowanym królem spośród korektorów wyróżnionych na tej platformie jest Nyx Professional Makeup Hi Definition Photo Concealer Wand.

Co  czyni go wyjątkowym? Bogaty w emolienty, dość gęsty, zapewnia średnie do mocnego krycia, a gama kolorów celuje w konkretny problem: np. fioletowy będzie remedium na żółtawy, niezdrowy odcień cery, a zielony zneutralizuje rumień i cienie pod oczami.

Największy sekret tkwi jednak w wyważeniu półpłynnej, tłustawej konsystencji i sposobu, w jaki kładzie się na skórze, a który pozwala mu bezbłędnie naśladować doskonałą cerę bez skaz. Zawdzięcza to składowi, w którym na jednych z pierwszych pozycji znajdziemy olej kokosowy i wyciąg z aloesu zapewniające nawilżenie i uniemożliwiającej skórze absorbcję produktu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Nyx Professional Makeup Hi Definition Photo Concealer Wand dostępny jest w aż 23 odcieniach.

Oczywiście, bez wątpienia wśród kosmetyków w wyższej półki znalazłby godnych konkurentów, natomiast w swojej grupie cenowej zdecydowanie nie ma sobie równych.