Advertisement

HP Spectre x360 14 – ten laptop to wszystko czego potrzebuje nowoczesna kobieta

Jesteś aktywną zawodowo, dynamiczną kobietą? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na rynku właśnie pojawił się laptop, który będzie idealnym pomocnikiem w pracy. Choć równie dobrze sprawdzi się, kiedy będziesz chciała zrobić sobie filmowy wieczór z Netfliksem, pizzą i lampką prosecco (nawet do 17 godzin!). Świetnie poradzi sobie także.... na Instagramie, bo jest bardzo, bardzo stylowy. Mowa o laptopie HP Spectre x360 z 14-calowym ekranem. Co dokładnie potrafi? Już wyjaśniamy.

Laptop HP Spectre x360 14 – właściwości

HP Spectre x360 14 jest świetny, bo można korzystać z niego w orientacji poziomej – jak z tradycyjnego laptopa, ale w mgnieniu oka można go złożyć także do poziomu tabletu. Wygodnie pracować na nim można więc zarówno, siedząc przy biurku, jak i na kanapie. Do twojego stylu pracy dostosuje się także dzięki możliwości ustawienia wyświetlacza i zasilania. I wyposażony jest w wygodne i praktyczne cyfrowe pióro. A także Adobe Fresco – bezpłatną aplikację do rysowania i malowania. Jest też bardzo lekki, dlatego problemu nie stanowi zabieranie go ze sobą wszędzie – gdzie i kiedy tylko potrzebujesz. Tym bardziej, że bateria potrafi wytrzymać naprawdę długo – nawet do 11,5 godziny.


fot. materiały prasowe

Laptop HP Spectre x360 14 automatycznie dostosowuje do otoczenia kolor i jasność wyświetlacza. Funkcja Auto Color dostosowuje także wyświetlanie do używanych aplikacji i ustawia właściwe odwzorowanie kolorów podczas przeglądania, edycji zdjęć lub przesyłania strumieniowego. Komputer sam reguluje też poziom zasilania, zapobiegając przegrzaniu i wyczerpaniu akumulatora. Nie musisz już więc o tym myśleć – możesz w pełni skoncentrować się na swoich zadaniach. A to jeszcze nie wszystko!


fot. materiały prasowe

Dzięki portowi ThunderboltTM 4 laptop zapewnia zasilanie, szybkość i wszechstronność umożliwiające podłączanie komputera do urządzeń takich jak aparaty cyfrowe lub dwa monitory 4K. A za sprawą funkcji HP Quick Drop treści z telefonu komórkowego udostępniane są na komputerze natychmiast za pośrednictwem Wi-Fi. HP Spectre x360 jest też solidny i wytrzymały, a także wyposażony w udogodnienia chroniące twoją prywatność i bezpieczeństwo: przesłonę kamery, wyłącznik mikrofonu, a także funkcję ochrony prywatności ekranu HP Sure View Reflect, dzięki której chronisz prywatne treści przed podglądaniem.

Zobacz także:

Laptop HP Spectre x360 14 – design

Kolejna zaleta? Laptop naprawdę świetnie wygląda – jest zgrabny i designerski! A ponieważ występuje w 3 kolorach: Natural Silver, Nightfall Black i Poseidon Blue, z pewnością znajdziesz ideał dla siebie. Który wybierasz? 


fot. materiały prasowe


fot. materiały prasowe