Serial „Sexify” na pierwszym miejscu w Indiach!

Jak podają Wirtualnemedia.pl serial w reżyserii Piotra Domalewskiego i Kaliny Alabrudzińskiej z muzyką Jimka nie tylko w Polsce wzbudziła spore zainteresowanie będąc najchętniej oglądaną produkcją w tej kategorii. Spodobał się także w Indiach, gdzie od 1 maja jest na pozycji lidera. W kolejnych dnia znalazł się także na prowadzeniu na Netfliksie w Libanie czy na Jamajce! Ale na tym nie koniec. Sexify zainteresowało widzów i widzki również w Niemczech, Francji, Włoszech, Rosji, Brazylii, Austrii, Izraelu na Węgrzech i Ukrainie, gdzie od 30 kwietnia plasuje się na drugim lub trzecim miejscu pod względem popularności. Z kolei w Hiszpanii,  Australii, Szwecji czy Argentynie serial utrzymuje się również wysoko w pierwszej piątce. Mniejszy entuzjazm budzi za to w Wielkiej Brytanii i USA.

O czym opowiada serial „Sexify”?

Serial Sexify przedstawia historię ambitnej studentki Natalii, która chce stworzyć najlepszą na roku aplikację jako zaliczenie dyplomowe i dostać się na ministerialny konkurs, który pozwoliłby jej zdobyć fundusze, by projekt wcielić w życie. Na początku pracuje nad aplikacją o śnie. Niestety choć jej projekt jest najlepszy technicznie, to opiekun roku stwierdza, że nie jest on sexy... Zatem nie nadaje się, by reprezentował uczelnię w konkursie ministerialnym. Natalia ma 3 miesiące, by stworzyć nowy koncept. Stwierdza, że sexy będzie apka o kobiecym orgazmie, w końcu wszyscy myślą o seksie! Sęk w tym, że bohaterka nie ma w tej materii doświadczenia, nie zna własnego ciała, nie wie, co sprawia jej przyjemność, nie uprawiała seksu i nie miała orgazmu. Dlatego postanawia połączyć siły z przyjaciółką Pauliną, studentką chemii i koleżanką z akademika, Moniką, które mają doświadczenie w tej materii. Czy jednak dostateczne? Czy siostrzeńska pomoc wystarczy, by stworzyć skuteczną aplikację, która pozwala odnaleźć drogę do własnej rozkoszy? To już musicie zobaczyć same i sami. Więcej nie zdradzamy!

fot. materiały prasowe

Kim są odtwórczynie głównych ról w serialu „Sexify”?

W serialu pojawiają się takie gwiazdy jak Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Bartosz Gelner czy Zbigniew Zamachowski. Jednak główne role powierzono młodym aktorkom. Wśród nich warto zwrócić uwagę na serialową Monikę, czyli Sandrę Drzymalską, która zagrała choćby w filmie Dawida Nickela Love Tasting / Ostatni Komers wyróżniony Złotymi Lwami w 2020 roku na Festiwalu Filmowym w Gdyni (wkrótce premiera). Grała też u Magdaleny Łazarkiewicz w filmie Powrót (2018).

Na uwagę zasługuje wyróżniająca się świetną grą Maria Sobocińska, wcielająca się w Paulinę, jedną z najciekawszych postaci w Sexify. Maria jest córką operatora filmowego, Piotra Sobocińskiego, nominowanego do Oscara za film Trzy kolory. Czerwony Kieślowskiego. Filmowiec zmarł w 2001 roku w Kanadzie podczas zdjęć do filmu 24 godziny. Matką Marii jest Hanna Mikuć, aktorka znana z Seksmisji czy serialu M jak Miłość. Warto odnotować, że Sobocińska za rolę w filmie Pan T., w którym pojawiła się u boku Pawła Wilczaka, była nominowana do Orła. Można ją też było zobaczyć w Wołyniu czy Klerze.

Z kolei Aleksandra Skraba, czyli serialowa Natalia, to praktycznie debiutantka. W 2020 roku ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi.