Chociaż modelki i gwiazdy mają prawie nieograniczony dostęp do najlepszych kosmetycznych nowości i sztab makijażystów do dyspozycji, prawda jest taka, że po godzinach wiele z nich najchętniej sięga po najprostsze, sprawdzone rozwiązania. Przykład? Kim Kardashian, która ma szczególną słabość do kosmetyków i pielęgnacji w ogóle, wybiera szczoteczkę do czyszczenia twarzy, której same chętnie używamy, czy peeling domowej roboty, którego przygotowanie zajmie nie więcej niż kilka minut (przepis znajdziecie poniżej).

ZOBACZ TAKŻE: Ten domowy peeling do twarzy stosuje Kim Kardashian, a jego przygotowanie zajmie wam nie więcej niż kilka minut >>>

Podobnie rzecz się ma w przypadku Gigi Hadid – ambasadorka Maybelline w jednym z wywiadów przyznała, że prywatnie raczej unika makijażu lub decyduje się wyłącznie na delikatne podkreślenie ust, za to jest dużo większą wagę przykłada do pielęgnacji. Czemu zawdzięcza świetlistą, nieskazitelną cerę? Jej ulubiony peeling to ten brzoskwiniowy od St. Ives, który możecie dostać w Super-Pharmie za ok. 15 złotych. Modelka zapewnia, że to nie przypadkowy wybór i produkt ma swoje zasłużone miejsce w jej łazience.

No cóż - w kwestii wymiarów nawet nawet nie próbujemy dogonić Gigi, ale taką rekomendację traktujemy jak najbardziej serio! Spróbujecie?

ZOBACZ TAKŻE: Ten krem to jeden z ulubionych produktów Kate Middleton do stylizacji włosów i jest dostępny w Polsce! >>>