Tej zimy na antenie TVP 2. pojawił się nowy program The Voice Kids. To odpowiednik emitowanego wcześniej Voice of Poland. Jego formuła polega na tym, że uczestnicy występują przed jury, które ich nie widzi - są więc oceniani jedynie przez pryzmat głosu. Różnica między programami jest taka, że dotąd na scenie podziwialiśmy uzdolnionych muzycznie dorosłych, a teraz pałeczkę przejęły dzieci. Zresztą, bardzo utalentowane dzieci.

Znany nam już dobrze Voice of Poland cieszył się ogromnym zainteresowaniem telewidzów. Okazuje się jednak, że edycja dla dzieci wcale nie jest gorsza od swojej starszej siostry i także bije rekordy popularności. Drugi odcinek show zgromadził przed telewizorami ponad 2,5 mln widzów. Dzięki temu muzyczna nowość telewizyjnej Dwójki znalazła się w gronie piętnastu najchętniej oglądanych programów minionego tygodnia.

Klip do piosenki „Jesteś” Dawida Kwiatkowskiego promujący nową płytę jest już w sieci!

Oprócz prawdziwie utalentowanych dzieci, uwagę telewidzów na pewno przyciąga jury programu, w którego skład wchodzą Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron znani z grupy Afromental. A czy Wy oglądacie najnowszy program TVP 2? Macie swoich faworytów?