„The Voice of Poland 13” – półfinał za nami

Po wielu tygodniach emocjonujących zmagań 13. edycja programu „The Voice of Poland” w końcu wkroczyła w decydującą fazę. W sobotni wieczór na antenie TVP2 wyemitowano na żywo odcinek półfinałowy. Poza uczestnikami walczącymi o awans do wielkiego finału, na scenie zaprezentowały się też gwiazdy poprzednich edycji flagowego show Dwójki: Natalia Sikora, Dorota Osińska, Mateusz Ziółko i Ania Karwan.

„The Voice of Poland 13” – oni wciąż walczą o zwycięstwo

W grze o tytuł „najlepszego głosu w Polsce”, kontrakt z wytwórnią fonograficzną oraz wysoką nagrodę pieniężną (zwycięzca otrzyma czek na 50 tysięcy złotych) pozostało już tylko czworo najlepszych uczestników, którzy pokonali swoich konkurentów w poprzednich etapach show.

Decyzją trenerów i widzów, w gronie szczęśliwców, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoje wokalne popisy w wielkim finale „The Voice of Poland 13”, znaleźli się: Łukasz Drapała z drużyny Lanberry, Ewelina Gancewska z teamu Justyny Steczkowskiej, Dominik Dudek z ekipy Tomsona i Barona oraz Konrad Baum od Marka Piekarczyka.

Kto wygra „The Voice of Poland 2022”?

Jak widać, program „The Voice of Poland” po raz kolejny okazał się nieprzewidywalny. Ku zaskoczeniu wielu widzów, w finale 13. edycji show zabrakło miejsca dla dotychczasowego faworyta bukmacherów, czyli Norberta Wronki.

Przypomnijmy, że wrażliwy i pełen empatii osiemnastolatek zachwycił jurorów na tzw. przesłuchaniu w ciemno swoją interpretacją kultowego przeboju „Tears in Heaven” z repertuaru Erica Claptona. W kolejnych etapach show aspirujący wokalista brawurowo zaśpiewał też m.in. takie hity jak „Another Love” Toma Odella i „Writing’s On The Wall”, czyli bondowską piosenkę, którą w oryginale wykonuje Sam Smith.

Norbert Wronka / fot. mat. prasowe „The Voice of Poland”

Reakcje sporej części widzów na awans Łukasza kosztem Norberta mówią sam za siebie.

Zobacz także:

Zaskoczenie – pisze na oficjalnym profilu programu fan show.

Łukasz ok, ale jednak liczyłam że Norbert przejdzie do finału... – pisze wprost jedna z internautek.

Gratulacje, ale  moje głosy i serce było za Norbertem. Łukasz śpiewa techniczne bardzo dobrze, ma energię, ale nie ma tego co Norbert, że jak śpiewa, to czuje się w tym emocje i charyzmę – podsumowała inna osoba.

Warto zaznaczyć, że sam Norbert wykazał się klasą.

Łukasz, to był zaszczyt. DZIĘKUJĘ – napisał Wronka.

Jeśli więc nie Norbert, to kto? O tym, kto wygra „The Voice of Poland 13” przekonamy się już niedługo. Wielki finał programu został zaplanowany na najbliższą sobotę, 19 listopada.

A wy na kogo stawiacie?