The Weeknd sprawił wczoraj swoim fanom niemałą niespodziankę. Tworzący pod tym pseudonimem Abel Tesfaye wypuścił EP-kę My Dear Melancholy. Ci, którzy od czasu albumu Starboy z 2016 roku zdążyli już zatęsknić za nowym materiałem zdolnego Kanadyjczyka, mogą zasłuchiwać się w jego nowym materiale, choćby na Spotify czy YouTube. 

I niektórzy, jak się okazuje, wsłuchali się dość uważnie. Do tego stopnia, że pojawiły się pierwsze teorie spiskowe dotyczące dokładnie dwóch najnowszych kawałków The Weeknd - Call Out My Name Privilege. Ich zdaniem oba skierowane są byłej dziewczyny Tesfaye, Seleny Gomez. Szczególnie tekst tego pierwszego zdążył już wywołać na Twitterze prawdziwą burzę. Chodzi przede wszystkim o ten fragment: 

I said I didn’t feel nothing, baby, but I lied / I almost cut a piece of myself for your life / Guess I was just another pit stop / ‘Til you made up your mind / You just wasted my time / You’re on top. 

Wnikliwi fani nie mają watpliwości, kogo The Weekend miał na myśli, pisząc te słowa. To, według nich, komentarz do tego, jak szybko Selena znalazła pocieszenie w ramionach swojego byłego/obecnego (wybierzcie sami, co uważacie za słuszne) chłopaka, Justina Biebera. Co więcej, twierdzą, że to więcej niż pewne, Abel chciał oddać swojej byłej dziewczynie swoją nerkę, której Gomez potrzebowała do dalszego normalnego fukcjonowania. Ostatecznie, jak wiemy, z pomocą przyszła jej przyjaciółka Francia Raisa, której Selena wielokrotnie dziękowała, także publicznie, za uratowanie jej życia. 

ZBACZ TAKŻE: Justin Bieber i Selena Gomez jednak się rozstaną?

Kolejnego nawiązania do związku z Gomez zdaniem fanów kanadyjskiego muzyka można znaleźć w numerze Privilege. A dokładnie w tym fragmencie: 

Enjoy your privileged life / ‘Cause I’m not gonna hold you through the night / We said our last goodbyes / So, let’s just try to end it with a smile. 

A Wy co o tym myślicie? Jeśli chcielibyście sami przeanalizować wspomniane numery The Weekend, znajdziecie je poniżej.