The Weeknd ostatnio nie przestaje zaskakiwać. Zaczęło się od nowej fryzury. Muzyk ściął swoje kultowe dredy i zaprezentował nowy wizerunek w swoim ostatnim teledysku. Kolejne zaskoczenie, to całkowicie nowe brzmienia, które zapowiadają czwarty album artysty. TheWeeknd do pracy nad swoją płytą zaprosił muzyków z zespołu DaftPunk, których styl muzyczny wyłapać można na najnowszym singlu "Starboy". 

Artysta nie pozwala odpocząć swoim fanom. Puma oficjalnie ogłosiła, że muzyk zostaje światowym ambasadorem marki i podążając śladami Rihanny, KylieJenner i SolagneKnowles zaprojektuje swoją własną linię ubrań, która pojawi się w 2017 roku. The Weeknd, który naprawdę nazywa się Abel Tesfaye, znany jest ze swojego mrocznego, gotyckiego stylu. Może to być zapowiedź ciekawego połączenia, którego owocem będą ciekawe projekty odzieży sportowej i obuwia. Współpraca z RiRi udowodniła, że moda koncepcyjna gwarantuje ogromny sukces. Jej najnowsza kolekcja to odważne połączenie klasy w stylu MariiAntoniny z surowym streetwearowym lookiem. 

Nie możemy się doczekać pierwszych zdjęć promujących najnowszą kolekcję. Myślicie, że związek artysty z top modelką BelląHadid oznacza, że pojawi się ona w kampanii?