Nawet jeśli nie korzystaliście, na pewno wiecie co to jest Tinder. Sporo z Was pewnie choć raz ściągnęła aplikację i śmiało przesuwała w prawo szukając potencjalnego partnera. Mimo, że aplikacja istnieje od paru lat, jej popularność nie mija. Także za sprawą kolejnych akcji, w których bierze udział. Z okazji tegorocznych Walentynek razem z hiszpańską marką Stradivarius Tinder zaprojektował limitowaną kolekcję koszulek z wymownymi napisami w stylu Love me tinder. Jednak, jeśli w tym roku nie obchodzicie święta zakochanych, to aplikacja przygotowała również coś dla Was. Już od 12 lutego możecie kupić „antywalentynkową” świeczkę stworzoną we współpracy z Homesick Candles

Zobacz także: Stradivarius i Tinder wypuścili walentynkową kolekcję T-shirtów! Zasługuje na superlajka? >>>
 

Świeczka idealna na Dzień Singla?

Już 15 lutego będziemy świętować Single Awareness Day, czyli tak zwany Dzień Singla. Tinder postanowił umilić ten dzień wszystkim osobom, które nie są w związku oraz tym, które nienawidzą Walentynek. Aplikacja razem z Homesick Candles stworzyła świeczkę o wdzięcznej nazwie „Single, Not Sorry”, nawiązującą do angielskiego powiedzenia „Sorry not sorry”, którego używamy w momencie, gdy wcale nie jest nam przykro. Świeczka ma więc świetny przekaz, bo przecież single w żadnym przypadku nie powinni czuć się źle z powodu tego, że nie są w związku!
 

Świeczka Single, Not Sorry – jak pachnie, gdzie można ją kupić i ile kosztuje?

Świeczkę, która powstała we współpracy z Tinderem możemy kupić przez Internet na homesickcandles.com. Zapłacimy za nią 29,95$, czyli około 110 złotych. Jak pachnie „antywalentynkowa” świeczka? Jak zapewnia nas w humorystyczny sposób sklep, przede wszystkim czuć w niej wolność i zabawę. Dodatkowo jej głównymi nutami zapachowymi są: eukaliptus, pomarańcza, jodła. Wyczulony nos na pewno rozpozna także m.in. drzewo sandałowe i goździki, bursztyn czy mech dębowy. Świeczka ma również przepiękne opakowanie w różowym odcieniu łudząco podobnym to tego, który znajduje się w logo Tindera. To co, kupujecie koszulkę z napisem Love me Tinder, czy może wolicie świeczkę Single, Not Sorry?

Zobacz także: Jak przetrwać Walentynki będąc singlem? Oto sprawdzone sposoby! >>>