Już dziś po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Hair Fashion Night by L’Oréal Professionnel. To wyjątkowe ogólnoświatowe wydarzenie zawita do warszawskiej Reduty Banku Polskiego, gdzie przez kilka godzin piątkowego wieczoru włosy będą tematem numer jeden.

Uczestniczki imprezy Hair Fashion Night skorzystają z bezpłatnych konsultacji dotyczących strzyżenia, koloryzacji i pielęgnacji, jak również będą mogły poddać się szybkiej metamorfozie - kilkunastominutowej stylizacji polegającej na wykonaniu modnego upięcia, loków czy plecionek. Wszystko to oczywiście dzięki najlepszym stylistom marki L’Oréal Professionnel. Fryzjerzy-eksperci z Salonów Expert L’Oréal Professionnel zdradzą i zaprezentują również najgorętsze trendy we fryzurach na ten sezon. Na miejscu nie zabraknie też ambasadora L’Oréal Professionnel  i jednego z najpopularniejszych rodzimych fryzjerów gwiazd - Leszka Czajki

My też tam będziemy! A jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie koniecznie nasze instagram stories, gdzie gorącą atmosferę panującą podczas Hair Fashion Night by L’Oréal Professionnel będziemy dla Was relacjonować na żywo!

Jesteście ciekawi, co działo się podczas Hair Fashion Night w Paryżu i Montrealu? Zobaczcie relacje z tych eventów!