W dzisiejszych czasach trudno o horror, który swoim klimatem przeraziłby nawet najodważniejszych. Wygląda jednak na to, że film na podstawie bestsellerowej powieści Stephena Kinga "To", która swoja premierę miała w 1986 roku, ma szansę znaleźć się w czołówce produkcji pełnych grozy. 

Film opowiada historie dzieci z małego miasteczka Derry w stanie Maine. Grupa dzieci musi stawić czoła złowrogiemu klaunowi zwanemu Pennywise. Opowieści o jego zbrodniach i morderstwach znane są od wielu lat.  zastraszane i terroryzowane przez istotę przybierającą postać złowrogiego klauna. 

W sieci ukazał się właśnie najnowszy zwiastun produkcji Warner Bros Pictures i New Line Cinema.  Za reżyserię odpowiada Andres Muschietti, który stworzył również słynny horror "Mama" z Jessicą Chastain w roli głównej. 

Zobaczcie zwiastun filmu "To".

 

W roli morderczego klauna zobaczymy Billa Skarsgårda, brat Alexandra Skarsgårda. U jego boku zagrają również takie gwiazdy jak Jaeden Lieberher, Sophia Lillis, Wyatt Oleff, Finn Wolfhard oraz Jeremy Ray Taylor.

Czy adaptacja książki Stephena Kinga "To" ma szansę zdobyć miano najlepszego horroru 2017 roku? My przyznajemy się bez bicia, po obejrzeniu zapowiedzi przeszły nas ciarki.